I začátek se Pavlíkovským povedl. V třetí minutě utekla Lucie Churanová a prostřelila mladou gólmanku z Vědomic. I přes to, že domácí hráčky byly po celou dobu na balónu, nedokázaly žádnou z akcí proměnit v gólovou radost. Hostující fotbalistky hrozily pouze z ojedinělých protiútoků, které hasila dvojice Bártová – Vajcová. Po půlhodině hry potrestala Pázlerová chybu v obraně, když malá domů se od hostující gólmanky odrazila přímo k její noze. 


Po přestávce opět přišla krize domácích, kterou Vědomice proměnily v kontaktní branku. Lvice se soustředily na obranu, ale až mnoho chyb dávalo prostor soupeřkám. Pět minut před koncem Churanová centrovala do vápna, míč se na mokrém terénu sklouznul a skončil v síti.
Trenér Miroslav Macák není s předvedenou hrou spokojen, bohužel herní krize trvá už několik zápasů. „Vědomice byly tréninkový soupeř a my nic nepředvedly. S takovým týmem si představuji jiný obraz hry. Jedná se pouze o povinné body.“ 


SK Pavlíkov: Dolejšová – Šarlingrová, Bártová, Vajcová, Adéla Brabcová – Kieryková, Alžběta Brabcová, Pázlerová, Andrová – Churanová, Hlaváčková. Střídaly: Kutílková, Kristianová.