Ihned od úvodního hvizdu přitlačily Lvice soupeřky na vlastní polovinu a přicházely první šance. Ve 4. minutě se opřela do míče na hranici šestnáctky Pázlerová a její střela skončila v síti hostí 1:0. Pak rozehrávala rohový kop Hlaváčková, který skončil přímo v brance –  2:0.

Následně utekla Ad. Brabcová po levé straně a její nahrávka našla osamocenou Kierykovou, a ta bez problémů zakončila střelou podél gólmanky 3:0. Ve 25.´zvýšila po rohu na 4:0 Pázlerová. Ve 38´ po přiklepnutí Ad. Brabcové zakončila přesně Hlaváčková 5:0. Ve 43.´ se prosadila Slavíková 6:0.

Druhý poločas se odehrával ve stejné režii. Ve 49.´ se po rohovém kopu míč dostal k Dědkové, a ta nezaváhala 7:0. chvíli na to se prosadila v šestnáctce Seidlová. Běžela 65.´, Bártová unikla po pravé straně a její centr našel Fenclovou – 9:0. Poslední slovo měla Seidlová a upravila na konečných 10:0.

Pavlíkov: Dolejšová – Bártová, Šarlingrová, Holíková, Procházková – Pázlerová, Brabcová Al., Brabcová Ad. (46.´ Dědková) – Kieryková (55. Seidlová), Slavíková, Hlaváčková (63. Fenclová)

„Výsledek hovoří za vše. Dnes bylo k vidění 10 krásných gólů a kombinační hra, což se divákům muselo líbit. Hráčkám děkuji za předvedenou hru," zhodnotil zápas trenér Lvic Miroslav Macák.