FC Slavia Karlovy Vary – SK Pavlíkov 1:1 (0:1)

Střelecká efektivita Lvice trápí dlouhodobě, naopak domácí soupeřky si v minulém utkání sedmi brankami potvrdily dobrou produktivitu.

Úvod byl poněkud volnější. Za slunečného odpoledne se hra ustálila ve středu hřiště bez větší brankové příležitosti. Po půl hodiny hry Pázlerová vystřelila zpoza vápna, ale vyraženou střelu na zadní tyč její spoluhráčky nestihly doběhnout. Novou krev do žil vlila týmu střídající Eliška Řenčová. Chvíli před přestávkou po kolmici od Pázlerové prokličkovala obranou a nekompromisně zakončila své sólo 0:1.

Senomaty (ve světlemodrém) se postupně derou nahoru. Městečku doma nedaly mnoho šancí a vyhrály 5:2.
OKRES: Lišany vyloupily Šamotku, Hředle drtily Olešnou

Vstup do druhého dějství nebyl pro Lvice nejšťastnější a domácí byly aktivnějším celkem s územní převahou. Pavlíkov po zodpovědném bránění dokázal z brejkových výpadů zaútočit, ale jeho snahy pravidelně mařil zvednutý praporek pomezního. V 83. minutě přišel trest, když nikdo ze středu zálohy nezastavil přihrávku na domácí útočnici. Hyková sice dokázala první pokus zneškodnit, míč v rukavicích ale neudržela a Vary své zaváhání chladnokrevně napravily - 1:1.

V závěru byla blízko rozhodnutí Pázlerová, jenže po skvělém centru Hajnové zakončila hlavou pouze do břevna a k dorážce se Lvice nedostaly, jelikož byl signalizován ofsajd.

Trenérka Pavlíkova Veronika Bártová mínila, že v prvním poločase byla hra vyrovnaná a i přes častější držení míče domácích měly její svěřenky více šancí. "Bohužel neproměněných. Druhý poločas nás soupeřky zatlačily a nám dělalo velké problémy míč podržet. Velká škoda šance na konci zápasu, kdy nás zastavilo břevno a dále pak soupeřka, která odkopávala z brankové čáry. Vzhledem k vývoji ale musíme být s remízou spokojené.“

SK Pavlíkov: Hyková – Churanová, Hajnová, A. Brabcová, Šarlingrová – Krejčová, B. Brabcová, Čechová, Feherová – Pázlerová, Ketmannová

Hokejově střídaly: Adbellatif, Polcarová, Řenčová

Jan "Chábič" Chábera. / Rytíři Kladno – HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 1:0, hráno 7. 3. 2013