Lvice vlétly do utkání aktivně, ale Pázlerová, Hlaváčková, Churanová, ani Kieryková se neprosadily. Branky se domácí dočkali až v závěru poločasu, kdy Kieryková nadvakrát nastřelila obránkyni ruku. Nařízenou penaltu Churanová s klidem k tyči proměnila.

Přesnost se nezlepšila ani ve druhé půli, přesto měly Lvice přece jen přesnější mušku a po gólech Kierykové a sester Brabcových zvítězily hladce 4:0.

Trenér pavlíkovských Lvic Miroslav Macák byl i přes jasné vítězství s výkonem svých svěřenkyň opět nespokojen. „Budu se opakovat, ale s takovým to soupeřem si představuji jiný výkon, toto byly povinné body. Možná za to mohly ty promarněné šance na začátku a pak se holky trápily.“

SK Pavlíkov: Dolejšová – Šarlingrová, Bártová, Vajcová, Brabcová Adéla – Andrová, Pázlerová, Brabcová Alžběta, Kieryková – Hlaváčková, Churanová. Střídaly: Seidlová, Řenčová, Wittnannová, Kristianová, Kutílková.

Autoři: Alžběta Brabcová, Josef Rod