SK Pavlíkov – Sokol Chyše 4:0 (4:0)

Od začátku bylo zřejmé, kdo bude  držet více času míč na svých kopačkách a v podstatě hned na úvod se trefila po skrumáži ve vápně Seidlová. Ve 20. minutě zahrávala Hlaváčková rohový kop, který zaplachtil až do branky hostů – 2:0. I nadále děvčata kombinovala, občas musela přerušit nebezpečný útok Chyše, ale celkem lehce poté zase prošla až k vápnu soupeřek.

Z jednoho takového průniku byla v šestnáctce faulována Seidlová, penaltu si šla kopnout v gólmanském ohozu Pázlerová a byla úspěšná – 3:0. Pár minut před koncem poločasu vybojovala míč Joglová, posunula jej na Ad. Brabcovou, která pěknou kolmicí poslala proti brankářce Slavíkovou. Poslední jmenovaná zatáhla míč až k brankové čáře a hledala na vápně nabíhající Bogliovou, která neměla problém zakončit – 4:0.

Po změně stran už domácí tolik nehráli, a to i přesto, že po čtvrtém gólu působily soupeřky trochu odevzdaně. Do vážnější šance se Chyše nedostala. Na druhé straně to zkoušela ve skluzu Hlaváčková.  Další zápas sehrály Lvice už ve středu 1. května s nepříjemnými Ervěnicemi. O tomto zápase budeme psát v pátečním Deníku.

„První poločas se mi líbil, roztahovali jsme hru, kombinovali po zemi a děvčata se snažila hrát rychlý fotbal. Nebezpečné protiútoky soupeře jsme eliminovali a  dali čtyři góly. Ve druhém dějství už jsem tak spokojen nebyl, ale možná udělal své téměř hotový výsledek," ohlédl se za utkáním trenér Josef Štiller.

SK Pavlíkov: Pázlerová – Procházková, Bártová, Joglová (46. Nováková), Hajnová – Seidlová, Al. Brabcová, Ad. Brabcová, Bogliová, Slavíková (75.Fenclová) –  Hlaváčková).