Turnaj byl odehrán systémem každý s každým 2x 20 minut, v případě remízy rozhodovaly stejně jako v soutěži o výhře za dva body penalty. Na ty však nakonec nedošlo.

SK Lišany – So. Ruda 4:1 (1:1)
Domácí se v netradičním složení chvíli hledali a úvod tak patřil důraznějšímu účastníku IV. třídy, Rudě, která se po nedůrazu v lišanské obraně ujala po standardní situaci vedení. Do půle však bylo srovnáno, když Chládek parádní uličkou vybídl ke skórování st. žáka SK Rakovník, D. Minaříka, který nezaváhal – 1:1. Ve druhé půli Lišany zpřesnily kombinaci a rozdíl mezi soutěžemi již byl znát, zvláště když po faulu gólmana Rudy na Paseku proměnil pokutový kop stoper L. Řepka – 2:1. Pak Mutinský vymíchal na pravé straně vápna několik hráčů Rudy a předložil míč proti noze Hamouzovi, který trestal dělovkou z první pod břevno – 3:1. Nejpohlednější akce přišla 5 minut před koncem, když Procházka místo přihrávky do přehuštěného středu uvolnil na levé straně Žaluda, který odcentroval, do vzduchu se nádherně pověsil Paseka a hlavou uzavřel gólový účet – 4:1.

Sp. Lužná – výběr OFS 1:0 (0:0)
V rychlém a vyrovnaném utkání měli v první půli větší šance na skórování mladíci z výběru OFS. Ve druhém dějství však jediným gólem rozhodli o svém vítězství účastníci okresního přeboru, Sp. Lužná -1:0.

Výběr OFS – SK Lišany 0:3 (0:2)
Pořádající oddíl ve svém druhém vystoupení rychlonohé mladíky z výběru dokonale zaskočil již ve 4. minutě, když si dlouhý výkop Z. Řepky zpracoval na pravé straně Hamouz a vybídl ke kombinační akci otce a syna Minaříkovi. Na jejím konci propálil D. Beneše v brance mladíků H. Minařík – 0:1. Druhý gól na sebe nenechal dlouho čekat, po další parádní kombinaci uklízel prakticky do prázdné branky Kaňák – 0:2. Mladíci, na jejichž straně zlobili zejména ze středu Haifler (st. dorost SK Kladno) a z křídla Roušavý (st. dorost Tatran Rakovník) to však nevzdali. Ještě v první půli hasil tutovku lišanský gólman Z. Řepka, který ve druhém dějství nejprve vytěsnil samostatný nájezd mimo tyče, aby jej takřka vzápětí zastoupil na brankové čáře Chládek, vykopávající střelu zblízka na tyč a odrazem do bezpečí. Chládek pak stál u zrodu další pohledné akce fotbalových „důchodců", když na levé straně vymíchal o 20 let mladšího protihráče a „béčkem" odcentroval na zadní tyč, kde znovu do prázdné uklízel zcela zapomenutý Kaňák – 0:3.

So. Ruda – Sp. Lužná 0:1 (0:1)
V dalším utkání byli luženští Sparťané lepším mužstvem a prakticky po celou dobu zápas kontrolovali. Gólově se však prosadili pouze jednou ještě v první půli, přičemž další šance již nedokázali proměnit a utkání tak skončilo nejtěsnějším rozdílem v jejich prospěch.

Výběr OFS – So. Ruda 3:1 (1:1)
Talenti z výběru otevřeli skóre již v úvodní minutě utkání zásluhou D. Roušavého – 1:0. Ruda však ještě do půle dokázala vyrovnat z rychlého protiútoku a vzhledem k úbytku sil obou mužstev to ještě ve druhé dvacetiminutovce chvíli vypadalo, že o vítězi a tím pádem o třetí příčce na turnaji rozhodne penaltový rozstřel. Mladíci z výběru však nakonec prokázali lepší fyzický fond a dvěma góly rozhodli zápas ve svůj prospěch – 3:1.

SK Lišany – Sp. Lužná, 2:0 (2:0)
V přímém souboji o první místo mezi účastníky nejvyšší okresní soutěže mohla hned v úvodu jít do vedení Lužná, když Vejvodův nebezpečný centr si lišanská obrana málem srazila do vlastní sítě. Poté však zaúřadovali domácí, když dvěma, oku lahodícími rychlými akcemi, oceněnými potleskem publika, dokonale rozebrali „sparťanskou" obranu. Na konci obou stál nejlepší střelec turnaje Paseka, který si seběhl do zakončení z postu pravého halva, přičemž poprvé jej uvolnil D. Minařík a podruhé V. Mutinský – 2:0. Definitivní pojistku měl na noze V. Mutinský, ale ani nadvakrát se gólově neprosadil. Ve druhé půli měli častěji míč na kopačkách luženští, ve snaze utkání zdramatizovat, největší šanci však měl znovu V. Mutinský, ale byl opět vychytán. Skóre se tedy již nezměnilo a domácí Lišany tak po dlouhých 11 letech berou první místo v turnaji, který tradičně pořádají.

Domácí trenér Václav Švelch se s ohledem na prázdninový termín musel obejít o několik tradičních hráčů, pár nových jmen naopak přivítal. „Chyběli nám J. Hamouz, J. Jelínek, P. Ledvinka, L. Zouplna, i několik předpokládaných posil M. Šutera, M. Čemez, či M. Švelch. Zato se v turnaji představily další možné posily, a to H. Minařík, M. Pichnarčík i hráči, kteří s ohledem na určitý vztah k Lišanům přišli pomoci, konkrétně D. Minařík a V. Mutinský. Jsem rád, že se nám konečně po dlouhých letech podařilo triumfovat."

Vedoucí Lužné Ladislav Rác st. si i přes prohru ve finále turnaj pochvaloval. „Ve finále byli šťastnější domácí, naopak my jsme bohužel na předchozí dva triumfy nedokázali navázat. Jinak byl turnaj velice dobře připraven, za což bych chtěl všem, kteří se podíleli na organizaci, poděkovat, stejně jako děkuji hráčům za jejich přístup a korektní vystupování k zápasům."

Konečná tabulka:
1. SK Lišany 3 0 0 9:1 9
2. Sp. Lužná 2 0 1 2:2 6
3. Výběr OFS 1 0 2 3:5 3
4. So. Ruda 0 0 3 2:8 0

Vítězný tým Lišan: Z. Řepka – M. Pichnarčík, L. Řepka, L. Krůta, R. Žalud – V. Hamouz, H. Minařík, M. Chládek, V. Procházka, J. Feher, J. Paseka – D. Minařík, M. Kaňák, V. Mutinský.