„Všechna mužstva předvedla pěknou podívanou a o celý turnaj padalo spoustu branek. Jen počasí si chvílemi dělalo, co chtělo, ale to na kvalitě zážitku nic neubralo,“ pochvaloval si akci řevničovský obránce Martin Tóth, jeden z organizátorů. 


Turnaj se hrál systémem každý s každým. Hned první utkání se nakonec ukázalo jako nejdůležitější pro domácí Spartu. Po vyrovnaném prvním poločase dokázali Řevničovští zvítězit těsně nad rivaly z Ročova. V dalších zápasech už předvedli jednoznačné výkony a zaslouženě rozhodli o tom, že poprvé v historii memoriálu zůstane pohár na domácí půdě.


Druzí se umístili fotbalisté ze Senomat po zaváhání pouze s vítězi. V dalším zápase dokázali zvrátit průběh utkání s Anexií a vyhrát 3:2. Zápas s Ročovem ovládli již od úvodního hvizdu a zvítězili vysoko 5:0. 


Bronzovou příčku vybojovala Anexia, když Ročovu v každém poločase vstřelila jednu branku. Nejlepším střelcem turnaje se stal se 4 brankami senomatský Filip Štědroňský. Nejlepšího hráče Jakuba Murča a brankáře Jiřího Peterku měla domácí Sparta Řevničov. 


„Podařilo se nám na pátý pokus zvítězit a tu nejcennější trofej ponechat doma. Všem zúčastněným patří velké díky. Jsem rád, že jsme alespoň tímto způsobem udělali radost našemu trenérovi panu Šrytrovi," radoval se ze zisku trofeje Martin Tóth.


Autor: Alžběta Brabcová