„Bylo to k nekoukání a dělali jsme chyby. Nepřihráli jsme si a Mšec se nadechovala. Také srovnala v poslední minutě,“ neříkal moc nadšeně trenér Stanislav Jansa.

Pak se hra domácích zlepšila a projevilo se to na gólech. Už ve třetím zápase se Městečko probouzí až ve druhé pětačtyřicetiminutovce. K nerozhodnému stavu přispěl z přímého volného kopu P. Urban, trefil se i jeho bratr Jiří a také se do listiny střelců zapsal nováček v dresu Městečka od této sezony Makarský – 4:1.

Zřejmě se projevily zkušenosti z vyšší soutěže a Městečko je schopné zápasy otáčet a trestat. „Jak jsem říkal, rozdíl mezi poločasy byl patrný. Jsem rád, že jsme dokázali otočit a zase hrát to, co je nám blízké. Ve druhých poločasech se nám daří. Myslím, že to není o fyzičce, ale spíš o zkušenostech, které někteří hráči už mají.

V Roztokách proti nám nastoupila základní jedenáctka o 105 let mladší, než jsme měli my. To dokazuje, že se prodají zkušenosti. Myslím, že proti Mšeci jsme to měli s věkovým průměrem podobné (smích),“ poznamenal a odlehčil situaci trenér Stanislav Jansa.

Na otázku, jak se do týmu zapracoval nový hráč jménem Blabla, odpověděl velmi jednoznačně. „Tento typ hráče je v našem týmu znát. Pokud mu pracovní a další povinnosti dovolí a přijede, tak bude přínosem. Je to fotbalista jako fík,“ dodává Jansa.

Městečko: Kopernický - M. Bestajovský - J. Kučera, Heger (Makarský), Povolný - J. Šnídl, J. Urban, Hadrava, P. Urban - Fratina (O. Kučera), P. Šnídl.