Senomaty – Městečko
5:1 ( 2:0)

Do utkání vstoupili lépe domácí, kteří se ujali vedení ve 12. minutě po samostatné akci Korčáka, který střelou na zadní tyč nedal brankáři Kopernickému šanci – 1:0. O čtvrt hodiny později úřadoval opět Korčák, jenž po chybě gólmana dorážel do prázdné branky – 2:0.
Po poločase se Městečko vrátilo do hry, když hned po několika minutách snížilo na 2:1 a hrozilo dál. V šanci se octl Urban, ale nedal. Na druhé straně uhodil opět Korčák, který zkompletoval svůj hattrick – 3:0. Městečko se dočkalo ve svých řadách ještě vyloučení stopera, který viděl červenou kartu po faulu na Korčáka. Hosté hrající o deseti tak rezignovali úplně a Senomatští přidali ještě další dvě branky. Klouček na 4:1 a Korčák – 5:1.
„ Kdyby za stavu dva jedna Městečko vyrovnalo zápas, tak by se to vyvíjelo asi jiným směrem. Naštěstí se nám ale podařilo dát na tři jedna a pak už jsme zápas suverénně dohráli do konce,“ řekl trenér Vodrážka, který dodal: „Jsem spokojený a kluky musím pochválit za bojovnost.“
„Začali jsem katastrofálně, celou první půli naše hra byla dost špatná, ve druhém poločase se to trochu zlepšilo. Díky našim hloupým chybám jsme soupeři tři góly doslova darovali. Všechno to začíná už přístupem hráčů, který nebyl od všech stoprocentní, tak jak bych si představoval. potom se to musí zákonitě odrazit i na předvedené hře i výsledku. Po sérii sedmi neprohraných zápasů jsme spadli zase zpátky na zem,“ řekl trenér Jansa.

Senomaty: Trešl (80. Liprt) – Kohout, Havel, Pichner, Mácha – Klouček, Hůla, Štiler (70. Kodeš) – Korčák, Sekyra.
Městečko: Kopernický – Kučera, Langmajer, Hegr, Červený – Urban P., Hadrava, Urban J., Blecha – Šnídl P., Bestajovský M. (50. Patera). ⋌