SK Rakovník – Tatran RAKO Rakovník 7:1 (4:0)
Od úvodního hvizdu rozhodčího Brdy měli v zápase starších žáků navrch domácí, kteří se již ve 2. minutě ujali vedení brankou Špičky. O čtyři minuty později na 2:0 zvýšil Sixta a ve 20. minutě Vávra přidal třetí gól. Skóre prvního poločasu uzavřel ve 30. minutě Hamouz. Převaha SKR pokračovala i po změně stran. Ve 47. minutě Sklenka upravil skóre na 5:0. O pět minut později se dočkali úspěchu i hosté, když Bechner z pokutového kopu snížil na 5:1, ale v 55. minutě dal Špička šestou branku domácích. Výsledek pečetil v 65. minutě Kameník.

SK Rakovník: Kučaba – Hamouz, Makarský, Scholler, Vorel – Špička, M. Telvák, Sklenka, Sixta – Vávra, P. Telvák. Střídali: Kučera, Karmazín, Kameník, Rais a Folkman.
Tatran RAKO: Mutínský - Dorfler, Zahradník, Švel, Mutínský – Loula, Bechner, Synek, Osvald – Řepka, Kaftan. Střídali: Liška a Zuska.

SK Rakovník – Tatran RAKO Rakovník 5:0 (2:0)
I městské derby mladších žáků přesvědčivě vyhráli domácí, za které po dvou brankách dali Hamouz a Sláma, jednu přidal Červený.

SK Rakovník: Kraus – Červený, Hornof, Procházka, Zikmund, Sláma, Bohatý, Ryšlavý, Hamouz, Vyhnanovský, Romanovskyy. Střídali: Miler, Lefant a Tvrz.
Tatran Rakovník: Kabele – Kukla, Nekovář, Vrubel, Nesvatba, Urban, Hovorka, Vydra, Osvald, Brož, Čížek. Střídali: Mašek, Jelínek a Matějovič.