Žákovské městské derby vyhrál SKR

RAKOVNÍK - Za nemalého zájmu příznivců SK a Tatranu Rakovník se ve středu odehrály zápasy krajského přeboru starších a mladších žáků městských rivalů. V obou byly úspěšnější týmy SK Rakovník.

31.8.2007

Ilustrační fotoFoto: Deník/Martin Kůs

SK Rakovník – Tatran RAKO Rakovník 7:1 (4:0)
Od úvodního hvizdu rozhodčího Brdy měli v zápase starších žáků navrch domácí, kteří se již ve 2. minutě ujali vedení brankou Špičky. O čtyři minuty později na 2:0 zvýšil Sixta a ve 20. minutě Vávra přidal třetí gól. Skóre prvního poločasu uzavřel ve 30. minutě Hamouz. Převaha SKR pokračovala i po změně stran. Ve 47. minutě Sklenka upravil skóre na 5:0. O pět minut později se dočkali úspěchu i hosté, když Bechner z pokutového kopu snížil na 5:1, ale v 55. minutě dal Špička šestou branku domácích. Výsledek pečetil v 65. minutě Kameník.

SK Rakovník: Kučaba – Hamouz, Makarský, Scholler, Vorel – Špička, M. Telvák, Sklenka, Sixta – Vávra, P. Telvák. Střídali: Kučera, Karmazín, Kameník, Rais a Folkman.
Tatran RAKO: Mutínský - Dorfler, Zahradník, Švel, Mutínský – Loula, Bechner, Synek, Osvald – Řepka, Kaftan. Střídali: Liška a Zuska.

SK Rakovník – Tatran RAKO Rakovník 5:0 (2:0)
I městské derby mladších žáků přesvědčivě vyhráli domácí, za které po dvou brankách dali Hamouz a Sláma, jednu přidal Červený.

SK Rakovník: Kraus – Červený, Hornof, Procházka, Zikmund, Sláma, Bohatý, Ryšlavý, Hamouz, Vyhnanovský, Romanovskyy. Střídali: Miler, Lefant a Tvrz.
Tatran Rakovník: Kabele – Kukla, Nekovář, Vrubel, Nesvatba, Urban, Hovorka, Vydra, Osvald, Brož, Čížek. Střídali: Mašek, Jelínek a Matějovič.

31.8.2007

SERVIS

Výroba - Výroba Montážní dělník 17 000 Kč Montážní dělníci výrobků z kartonu a papíru Dělník ve výrobě. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme: základní znalost na PC, Náplň práce: výroba a manipulace s kartony (max. 10-15 Kg), Kontakt: osobně (7:00-15:00 hod.), tel. 313562229 nebo e-mailem lucie.b@zoomport.eu. Pracoviště: Hacker model production a. s., Zahradní, č.p. 465, 270 54 Řevničov. Informace: Lucie Burgerová, +420 313 562 229. Výroba - Výroba Seřizovači 20 000 Kč Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) Obráběč kovů. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Praxe v oboru vítána., Nabízíme: neustálá sebevzdělání a rozvoje v rámci společnosti, pravidelný plat, letní a vánoční bonusy., Kontakt: tel. 777708070 nebo e-mailem jindrich.pergler@centrum.cz nebo osobně.. Pracoviště: Jindřich pergler - pracoviště, 270 36 Lubná u Rakovníka. Informace: Jindřich Pergler, +420 777 708 070. Obchod - Obchod Obsluha čerpacích stanic a mycích linek 18 000 Kč Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků Obsluha čerpací stanice. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Noční provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 19000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplň práce: obsluha čerpací stanice, komunikace se zákazníky., Kontakt: tel. 602304490 (8:00-18:00 hod.). Pracoviště: Radek houška - pracoviště čerpací stanice pap oil, 271 01 Nové Strašecí. Informace: Radek Houška, +420 602 304 490. Výroba - Výroba Montážní dělník 20 500 Kč Montážní dělníci mechanických zařízení Operátor/ka výroby. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20500 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 40. Poznámka: Požadujeme: manuální zručnost, přesnost, pečlivost, ochotu učit se novým věcem a pracovat ve třísměnném či čtyřsměnném provozu a týmového ducha. Ve všem ostatním Vás rádi zaučíme., Nabízíme: nadstandartní balík benefitů zahrnující 6 týdnů dovolené, firemní jídelnu, stravenky a flexipassy pro volný čas, další finanční bonusy závislé na výsledcích týmu/firmy, příspěvek na penzijní připojištění 5 % z hrubé mzdy po roce u nás., Kontakt: tel. 313527236 nebo e-mailem katerina.husakova@valeo.com. Pracoviště: Valeo autoklimatizace k.s., Kuštova, č.p. 2596, 269 01 Rakovník 1. Informace: Kateřina Husáková, +420 313 527 236.

Z loňského přípravného zápasu v plzeňské hale Lokomotiva. Český tým vyhrál nad Německem vysoko 13:2.

Čeští futsalisté míří do Nymburka a chtějí zpět na visegradský trůn

ČFL: Dobrovice - Převýšov.

Zápy udržely Dobrovici na zádech

Rakovnický zimní stadion se zaplnil začínajícími hokejisty

Rakovník - Opět po roce se rakovnický zimní stadion zaplnil začínajícími bruslaři a bruslařkami. Rakovnický hokejový klub zde totiž ve spolupráci s Českým hokejem uspořádal akci v rámci Týdne hokeje.

Kouzlo nového trenéra nezabralo, Tatran zase prohrál

Rakovník - Ani naposedmé se bodů nedočkali. A přitom měli utkání dobře rozehrané. Fotbalisté Tatranu Rakovník prohráli v domácím prostředí s celkem Libiše a jsou na posledním místě divizní tabulky skupiny B. Nepomohlo ani kouzlo nového trenéra. Po minulém kole skončil u týmu Pavel Koutenský, jehož nahradil Radek Polášek, bývalý hráč Tatranu.

Okresní zelené stoly jsou připraveny. Může se začít

Rakovnicko - V restauraci U Šéby se uskutečnil losovací aktiv k okresním soutěžím ve stolním tenise, kterých se letos zúčastní v pěti výkonnostních třídách šedesát týmů.