V sobotu i v neděli byli ve sportovní hale uspořádány dva turnaje pro mladší žáky. Teď bude řeč o sobotě. Akci pořádal Bedřich Koch a jako každý rok se mu podařilo sehnat i týmy z jiných okresů. Těch se nakonec sjelo sedm, ale pohár nejcenější zůstal v rukou oddílu z Rakovníka. Opravdu nejlepší mezi všemi byli hráči SK Rakovník.

Výjimku mezi chlapci tvořil dívčí tým starších žaček FK Rakovník, který měl turnaj zpestřit a určitě se to podařilo. Jelikož bez omluvy nepřijel Králův Dvůr, ale Bedřich Koch se o tomto faktu dozvěděl pár dní předem, stihl sehnat náhradní mužstvo FK Kněževes. Hrálo se systémem každý s každým do tabulky jednou 14 minut.

I v takovémhle věku byly vidět individuality mezi hráči, ale i týmová hra. Na některé zápasy se koukalo moc příjemně a třeba bitva Tatranu Rakovník s SKR byla velmi zajímavá. Tam se ukázala chytrost kapitána Jakuba Kadara a technika Jaroslava Haiflera. Brankář Petr Mezei nedostal ani v jednom zápase žádnou branku a udržel čisté konto až do konce.

Tatran překvapivě skončil až na třetím místě, i když byl před turnajem pasován do role favorita. Na place byly ale lepší i Roztoky, které skončily stříbrné, protože hrály bojovně a útočně.

Ani holky se nenechaly zahanbit a i když vyhrály pouze zápas s Kněževsí, určitě si ostudu neudělaly. Někde uprostřed se krčil Chomutov, který hrál zprvu velmi tvrdě, ale postupem času mu docházely síly. Dost nevyzpytatelně hrála Libiš, Někdy zazářila, jindy se nemohla trefit do míče, páté místo bylo asi zasloužené.

Posledním týmem byla okresní Kněževes, která bohužel nedokázala dát nikomu gól. Trenéři hlasovali i o nejlepšího hráče a brankáře turnaje a nakonec nejvíce hlasů dostal neprůstřelný Petr Mezei z SK Rakovník a špílmachra vyhrál obránce Libor Drozda z Tatranu. Oba vítězové si odnesli vstupenku na mezinárodní fotbalové utkání s knihou o slavných hvězdách kopané.

Výsledky:
Roztoky – Tatran 1:0, Libiš – SKR 0:4, FKR – Kněževes 4:0, Tatran – Chomutov 2:2, SKR – Roztoky 1:0, Libiš – FKR 4:0, Kněževes – Chomutov 0:8, Tatran – SKR 0:2, Roztoky – Libiš 7:2, FKR – Chomutov 1:4, Kněževes – SKR 0:8, Libiš – Tatran 0:1, FKR – Roztoky 1:3, Chomutov – SKR 0:6, Libiš – Kněževes 3:0, Tatran – FKR 2:0, Roztoky – Chomutov 1:0, SKR – FKR 5:0, Kněževes – Roztoky 0:7, Chomutov – Libiš 1:1, Tatran – Kněževes 8:0.

Pořadí:
1. SK Rakovník⋌ 18
2. TJ Roztoky⋌ 15
3. Tatran Rakovník⋌ 10
4. Chomutov⋌ 8
5. Libiš ⋌ 7
6. FK Rakovník⋌ 3
7. FK Kněževes ⋌ 0