Jeho svěřenci sice remizovali na hřišti čtrnáctých Tuchlovic, ale po utkání kouč přiznal, že se jednalo vyloženě o remízové utkání. Obě mužstva si vytvořila brankové příležitosti, ale trápila se v koncovce. U rakovnického týmu to je ale dlouhodobý problém.

„Na tréninku hráče nabádám, ať zkoušejí střelbu z každé pozice, hrají na dva tři doteky, jsou v pohybu. Bohužel, nedaří se nám to převést do zápasu," litoval Miroslav Procházka. Zároveň podotkl, že se na Tuchlovice Rakovničtí poctivě připravovali. To, že pak odjeli Rakovničtí z Tuchlovic se dvěma body, bere Miroslav Procházka jako náhradu za ztracené body v prvním domácím mistrovském utkání, i když vzpomínky na prohospodařený domácí zápas jej stále hodně bolí.

„Stále mne to dost mrzí. Zatímco v utkání před týdnem jsme nebyli dost důrazní a nehýřili takovou bojovností, v Tuchlovicích toto nechybělo. Ale ze ztráty z minulého kola jsem ještě dost naštvaný. Hostům stačily tři brejky na dvě branky. My máme průměr ani ne jedné vstřelené branky na zápas. Přitom si šance vytvoříme, dostaneme se do nich, ale nemáme v týmu šutéra, který by dokázal šance proměňovat," nechal se slyšet kouč Miroslav Procházka.

SK Rakovník: Šimek – M. Kučera (79. P. Tvrz), Hornof, Rohla, M. Beneš – J. Červený, Sklenka, Fojtík, Pucholt (89. Faigl) – Isteník, Gašpárek. Trenér: Miroslav Procházka.