FK Hředle – TJ Roztoky 3:1 (1:0)

Běžela 37. vteřina a utkání začalo nešťastnou vlastní brankou Křikavy, který poslal po rohu míč hlavou do své sítě – 1:0. Druhé branky, té srovnávací, byla dosaženo hned v druhém poločase, pro změnu ve 40. vteřině, střelcem byl Kaplan po chybě domácí obrany – 1:1.

V 57. a 76. minutě se ukázal Došek. Obě branky vsítil on. První dokopl v pádu po vyražení brankáře a druhou zavěsil rovnou hlavou po dlouhém autu – 3:1. Na těžkém a blátitém terénu mohli diváci vidět velmi slušné utkání.

FK Hředle: Sklenář – Roubík, Rendl, Klátil, Bureš, Vodrážka, Došek, Šerák, Sláma, Linc, Haluza. Střídali: Stibor, Koukal, Šindler.

TJ Roztoky: Vrábík (46. Tomášek) - Horáček, Křikava (46. Fuksa), Texl, Kněžík - Kaplan, Ježek, Kočárek, Rösler, Čermák Martin - Mika.