Lvice vstoupily do turnaje úvodní těsnou výhrou nad Ústí nad Labem po gólu Čechové. V dalším utkání proti domácímu Mělníku však neproměnily velké šance a prohrály nejtěsnějším rozdílem, což je možná nakonec stálo medaili. Poté přišly dvě prohry od Pražanek. Zejména juniorka Sparty hrála perfektní fotbal, turnaj vyhrála a nedostala ani jeden gól! Nicméně Pavlíkov se i proti ní držel a padl jen 0:3.

Poslední střetnutí proti Mladé Boleslavi bylo vyrovnané a bezbrankové do 10. minuty. Poté šly soupeřky do vedení, ale inkasovanou brankou se Lvice nastartovaly a dvěma zásahy Churanové po asistenci brankářky Pázlerové strhly vítězství na svou stranu. Potvrdily tak bramborové umístění v turnaji.

Kryštof Brezík (v modrém s číslem 11) na turnaji v maďarské Šoproni, kde patřil k nejlepším hráčům Sokola pražský.
OBRAZEM: Další úspěch Brezíka, v Maďarsku získal trofej All Star

Lucie Churanová byla za účast ráda, podle ní byl turnaj zpestřením po zimní pauze. "Konfrontace s jinými týmy nejen po fyzické, ale především po technické stránce, nám prospěla. Byť jsme byly nejméně početným celkem na turnaji, svými výkony jsme dokázaly dovést dvě utkání do vítězného konce. Především jsme si celý den velmi užily,“ usmál se Churanová.

Mladičkou Karolínu Čechovou potěšilo, že vzhledem k početním problémům družstvo na turnaj vůbec odjelo. "Nejpovedenější utkání jsme odehrály proti bezkonkurenční sparťanské juniorce, která nám dokázala vstřelit pouhé tři branky, zatímco ostatní týmy odcházely s větším brankovým přídělem. Jsem nadšená z našich výkonů a z přístupu, za který holkám děkuji. Osobně jsem si turnaj moc užila a byla bych ráda, kdybychom se podobných akcí mohly účastnit častěji a zájem projevily i další spoluhráčky,“ dodala talentovaná fotbalistka

Sestava: Pázlerová - Feherová, Čechová, Churanová, Řenčová, Polcarová.

Nejlepší hráčky turnaje, pavlíkovská brankářka Markéta Pázlerová a domácí Natálie Karhanová.Nejlepší hráčky turnaje, pavlíkovská brankářka Markéta Pázlerová a domácí Natálie Karhanová.Zdroj: Sokol Pavlíkov

Lucie Maurerová s trenérkou Hanou Valentovou na turnaji v Havířově.
Kladensko-hředelská naděje Maurerová zářila v Havířově