OP dorostu - 9. kolo
SK Lány - Tn. Rakovník B 1:1 (1:1) – (Piontek – Feher), B. Lubná - FC05 Zavidov 0:6 (0:3) – (Folkman 3, Čech 2, Hlušička), ČL Kolešovice a TJ Čistá – volno.
1. SK Lány 7 5 1 1 41 : 17 16 ( 7)
2. Tn. Rakovník B 7 5 1 1 30 : 6 16 ( 7)
3. FC05 Zavidov 7 4 0 3 38 : 13 12 ( 3)
4. ČL Kolešovice 6 3 0 3 45 : 18 9 ( -3)
5. TJ Čistá 6 1 0 5 9 : 54 3 ( -6)
6. B. Lubná 7 1 0 6 2 : 57 3 ( -9)

OP starších žáků - 13. kolo
Ch. Mutějovice - B. Rynholec 3:3 (1:1) – (Malík D., Duchek, Sattler – Kříž 2, Beran), TJ Roztoky - SK Senomaty 3:0 (1:0), Tn. Rakovník B - Sp. Lužná 3:3 (1:2) – (Neveďal, Drozda, Katona – Hájek L. 3), SK Pavlíkov - ČL Kolešovice 5:1 (1:1) – (Hornof 2, Škrlant 2, Klain – Sýkora Jonáš), TJ Slabce - SK Lány – odloženo, FC Po Olešná – volno.
1. Tn. Rakovník B 12 9 1 2 51 : 12 28 ( 7)
2. FC Po Olešná 11 9 0 2 51 : 8 27 ( 9)
3. TJ Roztoky 12 9 0 3 35 : 9 27 ( 6)
4. TJ Slabce 11 8 1 2 26 : 11 25 ( 7)
5. B. Rynholec 12 6 2 4 35 : 21 20 ( 5)
6. Sp. Lužná 12 5 2 5 29 : 29 17 ( -1)
7. SK Lány 11 5 0 6 33 : 32 15 ( 0)
8. Ch. Mutějovice 12 4 3 5 26 : 33 15 ( -3)
9. SK Pavlíkov 13 2 2 9 14 : 43 8 (-10)
10. SK Senomaty 12 1 1 10 11 : 45 4 (-14)
11. ČL Kolešovice 12 1 0 11 8 : 76 3 (-12)

OP mladších žáků - 7. kolo
Sp. Lužná - SK Rakovník 0:9 (0:3) - (Skoupý L. 3, Jelínek 2, Kadar, Haifler, Skoupý F., Rohla), TJ Čistá - Sp. Řevničov 3:0 (3:0) – (Kopta 2, Spěváček), SKP Rakovník - TJ Roztoky – odloženo.
1. SK Rakovník 6 6 0 0 39 : 2 18 ( 15)
2. TJ Roztoky 5 4 0 1 19 : 3 12 ( 3)
3. Sp. Lužná 7 3 0 4 14 : 24 9 ( -3)
4. TJ Čistá 7 3 0 4 14 : 28 9 ( -3)
5. Sp. Řevničov 7 2 0 5 7 : 14 6 ( -6)
6. SKP Rakovník 6 1 0 5 4 : 26 3 ( -6)

OP starších přípravek - 7. kolo
FK Kněževes - Tn. Rakovník 1:7 (1:3) – (Skála – Beneš J. 3, Šnobl 2, Nováček 2), So. Janov - SKP Rakovník B 0:6 (0:3) – (Tancoš 2, Srnec, Řezáč, Holý, vlastní), SKP Rakovník - SK Pavlíkov 3:2 (1:1) – (Kalaš, Klíma, Červený – Šindler, Trejbal).
1. Tn. Rakovník 7 7 0 0 71 : 1 21 ( 12)
2. SKP Rakovník 7 5 1 1 25 : 8 16 ( 4)
3. FK Kněževes 7 3 0 4 15 : 30 9 ( -3)
4. SK Pavlíkov 7 3 0 4 14 : 33 9 ( 0)
5. SKP Rakovník B 7 1 1 5 13 : 34 4 ( -5)
6. So. Janov 7 1 0 6 7 : 39 3 ( -9)

OP mladších přípravek - 7. kolo
So. N. Strašecí - Tn. Rakovník 6:3 (2:0) – (Kleveta 5, Tailor – Minařík 3), SKP Rakovník - SK Pavlíkov 8:0 (3:0) – (Havel 3, Erben 2, Itner, Procházka, Vydra), Sp. Řevničov – volno.
1. SKP Rakovník 5 4 0 1 31 : 9 12 ( 3)
2. So. N. Strašecí 5 4 0 1 21 : 14 12 ( 3)
3. Tn. Rakovník 6 3 0 3 19 : 20 9 ( 0)
4. Sp. Řevničov 4 1 0 3 10 : 18 3 ( 0)
5. SK Pavlíkov 6 1 0 5 10 : 30 3 ( -6)

JAROSLAV KRAUS