SK Lhota - Tatran RAKO Rakovník 1:3 (1:1)

Tatran po středeční vítězné obrátce v poháru byl i nadále při chuti a připravoval domácímu gólmanu Šimkovi hodně práce. Nejprve to ještě neúspěšně zkusil právě poprvé nastupující Křivánek, ale skóre se změnilo až ve 12. minutě. To Polášek zamířil na branku, ale míč se od brankáře vrátil do pole. Zde jen stačilo Poulovi znovu zacílit a tentokrát jeho střela mířila přesně do sítě – 0:1. Ještě než se domácí publikum vzpamatovalo, prověřili gólmana Lhoty Urik, Polášek a také znovu Křivánek, kterému musel Šimek padnout k nohám. Domácí ofenzívu zahájil až po 23. minutě Asník, který uvolnil Zadáka, který do protipohybu nedal brankáři Fiedlerovi šanci – 1:1.

Druhá půle začala pro příznivce Lhoty katastrofálně. Po půlminutě na hřišti poslal těsně před brankáře milimetrovou přihrávku Urik, lehkou tečí skóroval podruhé Poula, jenž později komentoval své zásahy slovy: „Rozhodně mě góly těší, ale na vítězství mají podíl především spoluhráči.“ Naopak druhý Poulův zásah komentoval domácí trenér Hodan: „Byl to rozhodující moment duelu.“.
Rakovník byl nadále hodně aktivní, vedle však zamířili Hůla i Polášek. Až po čtvrthodině stanovil konečný výsledek právě Polášek, když se po brejku Krejzy dostal k přihrávce a obloučkem přehodil Šimka – 1:3. Další obrovskou šanci na hattrick promarnil Poula, sám před brankářem o centimetry minul. Do konce utkání hrozili za hosty břevnem ze standardek Krejza a Polášek, na druhé straně se do slibných příležitostí dvakrát dostal Anděl, jednou hlavou nepochopitelně napálil gólmana Fiedlera. Lhota hrála naplno až do konce utkání, kdy se ještě vyzrát na Fiedlera pokusili Asník, Podraný a Rác.

„Dnes nám v kádru scházeli zranění Procházka a Čermák, z pracovních důvodů neodjel Kapoun. Naopak lékař povolil plnou zátěž Pokornému a poprvé po návratu z ciziny nastoupil Křivánek. Naše vítězství bylo zasloužené. Od prvních minut jsme byli lepším týmem a potěšily hlavně tři body z hřiště soupeře. Rozhodnuto mohlo být již po prvním poločasu,“ konstatoval po utkání trenér Tatranu Milan Staněk.

„Soupeř byl hodně kvalitní a vyhrál zaslouženě. Opět nám selhal střed obrany, musíme s tím začít něco dělat,“ zadoufal trenér poražených Vladimír Hodan.