A to nejen proto, že s favoritem uhráli nerozhodný výsledek, když o vítězství přišli v nastaveném čase, ale především velmi dobrým výkonem. Na své konto si připsali druhý podzimní bod. Naopak starší dorostenci neporušili podzimní tradici – opět vysoko prohráli a zatím nezískali ani jeden bod.


SK Rakovník – Siad Most B 0:5 (0:3)
V utkání starších dorostenců byli hosté, kteří jsou v tabulce na třetím místě, proti poslednímu celku soutěže jasnými favority. Tuto roli také od začátku duelu potvrzovali. Usadili se na polovině domácích a první varování jim dali už po sedmi minutách hry, kdy nastřelili břevno. Do černého se poprvé trefili o deset minut později, aby o dvě minuty přidali druhou branku. Poté několika brejky zahrozili i Rakovničtí, ale Severočeši je do svého pokutového území téměř nepustili. Necelou čtvrthodinu před koncem prvního poločasu zvýšili hosté své vedení na 3:0, když jejich hráč zachytil odkop domácího gólmana a z 25 metrů poslal míč do sítě.

Krátce po změně stran Zíka neudržel v rukou soupeřův projektil vypálený zpoza velkého vápna a bylo to 0:4. Nakonec svou stálou převahu Severočeši korunovali i pátým gólem.

SK Rakovník: Zíka – Polcar – Houf, Weis, Hvězda – Hanzl, Tóth, Kočárek, Pešta – Lupák, Jirásek. Střídal Wittmann. Trenér: Miroslav Křivánek.


SK Rakovník – Siad Most B 1:1 (0:0)
První poločas střetnutí mladšího dorostu přinesl vyrovnanou partii, ve které si ani jeden tým nevypracoval vážnější střeleckou příležitost k otevření brankového účtu.

Po přestávce překvapivě převzali iniciativu domácí a v 50. minutě se ujali vedení Benešem, který proměnil pokutový kop nařízený za faul na pronikajícího Tajbla. Rakovnický tlak pokračoval a další góly mohli přidat Černý a Tvrz, kteří šli sami na brankáře Mostu, ale i další. Závěr zápasu však patřil hostům, kteří se snažili o vyrovnání. Gólman Lenner jejich dvě velké šance zlikvidoval, ale ve třetí minutě nastaveného času Severočeši šťastnou brankou svou porážku odvrátili.

SK Rakovník: Lenner – Schwendt, Šika, Bělecký, Koloc – Beneš, Jirásek, Hanzl, Koch – Tvrz, Černý. Střídal Tajbl. Tým vedl: Roman Caban.