Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mladý fotbal, víkend 8. a 9. května

Střední Čechy - Další díl ze svého fotbalového maratónu sezony 2009 - 2010 ukrojily opět i mládežnické soutěže. O další body se hrálo nejen v ligových a divizních soutěžích dorostu a žáků, ale i ve stejných kategoriích soutěží Středočeského kraje.

12.5.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Pavel Slavíček

ČESKÁ LIGA DOROSTU

24. kolo: Slavia Praha B – Ml. Boleslav B 2:3 (starší), 3:0 (mladší), Teplice B – Pardubice 0:2, 5:0, Motorlet – Liberec 0:0, 2:3, Bohemians 1905 B – Jablonec 0:5, 1?2, Plzeň B – Meteor Praha 4:1, 3:0, Sparta Praha B – Č. Budějovice B 2:1, 6:2, Hr. Králové B – Dukla Praha 2:0, 3:1, Most B – Sezimovo Ústí 3:1, 0:2.

Starší
1. Pardubice 24 18 2 4 52:21 56
2. Liberec 24 16 3 5 60:31 51
3. Plzeň B 24 12 6 6 42:26 42
4. Slavia Praha B 24 11 4 9 40:30 37
5. Sparta Praha B 24 11 3 10 48:39 36
6. Motorlet 24 9 9 6 31:30 36
7. Jablonec 24 10 4 10 51:44 34
8. Hr. Králové B 24 8 9 7 33:31 33
9. Bohemians B 24 9 4 11 36:36 31
10. Most B 24 8 5 11 32:54 29
11. Ml. Boleslav B 24 8 4 12 37:34 28
12. Meteor Praha 24 8 4 12 35:36 28
13. Teplice B 24 9 1 14 33:55 28
14. Sezimovo Ústí 24 8 2 14 29:61 26
15. Dukla Praha 24 6 7 11 26:39 25
16. Č. Budějovice B 24 6 3 15 31:49 21

Mladší
1. Jablonec 24 19 2 3 84:30 59
2. Sparta Praha B 24 15 4 5 74:38 49
3. Plzeň B 24 14 4 6 63:37 46
4. Slavia Praha B 24 14 4 6 53:31 46
5. Liberec 24 11 6 7 63:43 39
6. Bohemians B 24 11 6 7 47:43 39
7. Motorlet 24 11 3 10 41:52 36
8. Ml. Boleslav B 24 8 8 8 39:33 32
9. Teplice B 24 9 4 11 40:38 31
10. Dukla Praha 24 8 6 10 32:42 30
11. Č. Budějovice B 24 7 6 11 36:52 27
12. Meteor Praha 24 6 6 12 21:34 24
13. Pardubice 24 6 6 12 32:48 24
14. Hr. Králové B 24 5 4 15 29:60 19
15. Sezimovo Ústí 24 5 4 15 25:69 19
16. Most B 24 5 3 16 41:70 18

ČESKÁ DIVIZE DOROSTU

Skupina A
20. kolo:
Písek – SKP Č. Budějovice 1:0 (starší), 0:0 (mladší), Český Krumlov – Příbram B 4:0, 0:5, Motorlet B – Prachatice 3:1, 6:1, Domažlice – Benešov 0:5, 1:3, Strakonice – Klatovy 1:0, 7:0, Rokycany – Hořovicko 3:0, 5:2, Vejprnice – Vlašim 1:1, 5:0.

Starší
1. Motorlet B 20 12 3 5 41:26 39
2. Písek 20 12 2 6 42:27 38
3. Strakonice 20 11 4 5 35:25 37
4. Vejprnice 20 10 6 4 46:29 36
5. Příbram B 20 10 5 5 53:32 35
6. Rokycany 20 9 5 6 45:38 32
7. SKP Budějovice 20 9 2 9 37:32 29
8. Český Krumlov 20 8 3 9 28:30 27
9. Prachatice 20 6 5 9 27:36 23
10. Vlašim 20 6 4 10 29:34 22
11. Benešov 20 6 4 10 36:43 22
12. Domažlice 20 5 4 11 27:43 19
13. Hořovicko 20 4 5 11 25:50 17
14. Klatovy 20 5 2 13 28:54 17

Mladší
1. Vejprnice 20 16 2 2 79:17 50
2. Příbram B 20 15 1 4 62:19 46
3. Rokycany 20 12 3 5 47:21 39
4. Strakonice 20 12 2 6 48:27 38
5. Benešov 20 10 4 6 33:38 34
6. Motorlet B 20 9 5 6 44:24 32
7. SKP Budějovice 20 9 4 7 46:26 31
8. Vlašim 20 9 3 8 26:28 30
9. Písek 20 8 5 7 31:21 29
10. Domažlice 20 5 3 12 16:48 18
11. Český Krumlov 20 5 2 13 24:51 17
12. Prachatice 20 5 1 14 24:56 16
13. Klatovy 20 4 2 14 23:63 14
14. Hořovicko 20 2 1 17 25:89 7

Skupina B
20. kolo:
Varnsdorf – Junior Praha 1:1, 3:4, Libuš – K. Vary 1:2, 2:0, Sokolov – H. Měcholupy 2:0, 2:0, Most – Loko Č. Lípa 0:0, 5:4, Meteor Praha B – Roudnice 3:7, 2:2, Ústí n. L. – Vikt. Žižkov 1:3, 1:1, Kladno – Arsenal Č. Lípa 5:1, 4:0.

Starší
1. Sokolov 20 19 0 1 109:18 57
2. Kladno 20 16 1 3 76:16 49
3. Vikt. Žižkov 20 12 4 4 51:29 40
4. Libuš 20 9 3 8 52:49 30
5. Meteor Praha 20 9 2 9 38:34 29
6. Ústí n. L. 20 8 4 8 42:42 28
7. Roudnice 20 8 3 9 40:39 27
8. Most 20 7 6 7 33:42 27
9. H. Měcholupy 20 7 5 8 34:39 26
10. Ars. Č. Lípa 20 7 4 9 38:43 25
11. Junior Praha 20 6 5 9 26:57 23
12. Karlovy Vary 20 7 1 12 33:62 22
13. Loko Č. Lípa 20 1 5 14 15:76 8
14. Varnsdorf 20 0 5 15 16:57 5

Mladší
1. Sokolov 20 16 3 1 97:24 51
2. Vikt. Žižkov 20 14 5 1 88:23 47
3. Kladno 20 13 4 3 63:26 43
4. Ústí n. L. 20 13 4 3 57:25 43
5. Libuš 20 11 1 8 67:32 34
6. Meteor Praha 20 9 5 6 35:31 32
7. Roudnice 20 8 6 6 45:32 30
8. Karlovy Vary 20 9 2 9 43:35 29
9. Ars. Č. Lípa 20 9 2 9 41:36 29
10. Junior Praha 20 7 1 12 33:62 22
11. Most 20 3 4 13 26:67 13
12. H. Měcholupy 20 3 3 14 20:56 12
13. Varnsdorf 20 3 2 15 21:63 11
14. Loko Č. Lípa 20 1 0 19 15:139 3

Skupina C
20. kolo:
Jablonec B – Čáslav 2:3, 3:2, Rapid Liberec – Kosmonosy 4:0, 4:1, Litomyšl – Ol. Hr. Králové 2:1, 1:5, Dvůr Králové – Nový Bydžov 1:6, 0:2, Jičín – Liberec B 1:2, 0:4, AFK Chrudim – Pardubice B 2:1, 5:0, Pěnčín/Turnov – FK Kolín 3:1, 1:6.

Starší
1. Rapid Liberec 18 14 1 3 42:18 43
2. Nový Bydžov 20 13 2 5 42:23 41
3. Jablonec B 20 12 4 4 51:22 40
4. Ol. Hr. Králové 20 11 2 7 48:34 35
5. Liberec B 20 10 5 5 39:25 35
6. Pardubice B 20 10 3 7 37:23 33
7. Chrudim 20 9 5 6 48:26 32
8. Čáslav 20 8 4 8 34:39 28
9. Dvůr Králové 20 8 4 8 32:49 28
10. FK Kolín 20 6 4 10 30:30 22
11. Kosmonosy 20 2 9 9 20:50 15
12. Jičín 20 3 4 13 18:46 13
13. Litomyšl 19 4 1 14 20:53 13
14. Pěnčín/Turnov 19 3 2 14 23:46 11

Mladší
1. Chrudim 20 16 3 1 72:16 51
2. Nový Bydžov 20 15 3 2 45:25 48
3. Liberec B 20 14 2 4 58:16 44
4. O. Hr. Králové 20 13 2 5 71:20 41
5. FK Kolín 20 10 4 6 50:31 34
6. Pardubice 20 10 4 6 46:36 34
7. Čáslav 20 10 3 7 54:47 33
8. Jablonec B 20 9 3 8 55:30 30
9. Rapid Liberec 18 9 2 7 43:36 29
10. Jičín 20 7 0 13 28:47 21
11. Kosmonosy 20 3 5 12 27:48 14
12. Dvůr Králové 20 3 2 15 16:57 11
13. Litomyšl 19 1 1 17 16:72 4
14. Pěnčín/Tur. 19 0 2 17 11:111 2

ČESKÁ LIGA ŽÁKŮ

24. kolo: Slavie Praha – Plzeň 5:1 (starší), 2:0 (mladší), Liberec – Sokolov 1:1, 1:4, České Budějovice – Teplice 1:2, 0:4, Pardubice – Jablonec 3:0, 5:0, Most – Sparta Praha 3:1, 1:8, Příbram – Motorlet 3:0, 5:0, Hradec Králové – Bohemians 1905 1:0, 1:1, Chrudim – Mladá Boleslav 1:2, 0:1.

Starší
1. Slavia Praha 24 22 0 2 85:9 66
2. Sparta Praha 24 15 2 7 82:32 47
3. Jablonec 24 14 5 5 39:26 47
4. Hr. Králové 24 13 4 7 46:36 43
5. Plzeň 24 12 6 6 48:38 42
6. Teplice 24 13 3 8 45:39 42
7. Liberec 24 9 7 8 36:35 34
8. Motorlet 24 10 4 10 47:48 34
9. Č. Budějovice 24 9 3 12 31:35 30
10. Ml. Boleslav 24 9 3 12 38:48 30
11. Pardubice 24 9 2 13 30:39 29
12. Bohemians 05 24 7 4 13 35:46 25
13. Most 24 7 2 15 24:52 23
14. Příbram 24 6 3 15 45:77 21
15. Sokolov 24 5 5 14 26:61 20
16. Chrudim 24 2 7 15 25:61 13

Mladší
1. Slavia Praha 24 19 1 4 81:28 58
2. Sparta Praha 24 17 3 4 91:33 54
3. Bohemians 05 24 15 5 4 67:15 50
4. Příbram 24 15 1 8 57:37 46
5. Hr. Králové 24 13 6 5 63:29 45
6. Teplice 24 12 4 8 43:37 40
7. Ml. Boleslav 24 10 7 7 40:31 37
8. Chrudim 24 11 3 10 56:55 36
9. Sokolov 24 11 3 10 49:55 36
10. Č. Budějovice 24 7 6 11 38:55 27
11. Motorlet 24 6 6 12 29:50 24
12. Most 24 6 4 14 32:60 22
13. Liberec 24 4 8 12 27:56 20
14. Pardubice 24 5 4 15 27:63 19
15. Plzeň 24 5 3 16 24:47 18
16. Jablonec 24 2 4 18 20:93 10

ČESKÁ DIVIZE ŽÁKŮ

Skupina A
20. kolo:
Č. Budějovice B – Vejprnice 3:0 (starší), 0:2 (mladí), Sušice – Příbram B 1:4, 1:3, Podolí – Prachatice 0:3, 0:1, Dukla Praha – Tábor 1:0, 3:5, Beroun – Hořovicko 0:1, 7:0, Doubravka – Písek 0:3, 0:4, Tachov – Plzeň B 1:5, 2:3.

Starší
1. Příbram B 20 15 4 1 88:28 49
2. Dukla Praha 20 11 6 3 45:24 39
3. Písek 20 10 6 4 35:16 36
4. Doubravka 20 9 6 5 43:23 33
5. Č. Budějovice B 20 10 3 7 46:32 33
6. Plzeň B 20 9 5 6 33:27 32
7. Tábor 20 8 5 7 32:27 29
8. Sušice 20 8 5 7 31:39 29
9. Podolí 20 9 1 10 29:36 28
10. Beroun 20 8 4 8 23:32 28
11. Prachatice 20 6 3 11 27:49 21
12. Hořovicko 20 4 5 11 26:52 17
13. Tachov 20 4 4 12 37:61 16
14. Vejprnice 20 0 1 19 11:60 1

Mladší
1. Písek 20 16 3 1 65:16 51
2. Prachatice 20 13 5 2 82:24 44
3. Tábor 20 14 2 4 65:24 44
4. Beroun 20 12 3 5 50:23 39
5. Příbram B 20 12 2 6 46:28 38
6. Plzeň B 20 11 3 6 44:35 36
7. Č. Budějovice B 20 10 2 8 38:34 32
8. Podolí 20 9 2 9 38:31 29
9. Dukla Praha 20 8 5 7 35:31 29
10. Vejprnice 20 5 5 10 22:34 20
11. Doubravka 20 5 1 14 22:51 16
12. Sušice 20 3 1 16 26:76 10
13. Hořovicko 20 2 2 16 28:86 8
14. Tachov 20 1 2 17 20:88 5

Skupina B
20. kolo:
Neratovice – Most B 5:0, 2:6, Česká Lípa – Rakovník 2:1, 4:2, Kladno – Sparta Praha B 2:5, 1:0, Bohemians B – Ústí n. L. 1:2, 1:1, Meteor Praha – Sokolov B 2:0, 2:0, Střešovice – Teplice B 2:2, 1:0, Junior Praha – Děčín 1:0, 5:0.

Starší
1. Kladno 20 17 2 1 74:16 53
2. Sparta Praha B 20 17 0 3 64:19 51
3. Meteor Praha 20 12 1 7 43:22 37
4. Ústí n. L. 20 10 2 8 34:35 32
5. Rakovník 20 10 2 8 49:52 32
6. Teplice B 20 10 1 9 42:42 31
7. Bohemians B 20 9 3 8 36:28 30
8. Most B 20 8 2 10 40:38 26
9. Děčín 20 7 2 11 30:43 23
10. Neratovice 20 7 1 12 29:29 22
11. Junior Praha 20 7 0 13 28:55 21
12. Střešovice 20 5 4 11 29:48 19
13. Česká Lípa 20 6 0 14 32:68 18
14. Sokolov B 20 4 2 14 19:54 14

Mladší
1. Kladno 20 17 1 2 81:22 52
2. Sparta Praha B 20 16 2 2 86:13 50
3. Meteor Praha 20 15 2 3 63:17 47
4. Střešovice 20 12 2 6 47:29 38
5. Ústí n.L. 20 9 3 8 40:28 30
6. Most B 20 9 3 8 50:45 30
7. Teplice B 20 8 5 7 43:37 29
8. Bohemians B 20 8 5 7 43:38 29
9. Sokolov B 20 7 3 10 25:28 24
10. Česká Lípa 20 7 3 10 33:54 24
11. Junior Praha 20 6 0 14 23:59 18
12. Neratovice 20 4 4 12 21:59 16
13. Děčín 20 3 1 16 15:79 10
14. Rakovník 20 2 0 18 20:82 6

Skupina C
20. kolo:
Nymburk – Liberec B 2:5, 0:5, Hr. Králové B – Slavia Praha B 4:2, 0:4, Náchod/Deštné – Úpa 0:0, 2:0, V. Mýto – Žižkov 2:1, 3:1, Ml. Boleslav B – Letohrad 2:1, 5:1, N. Bydžov – Pardubice B 7:0, 5:0, Čáslav – FK Kolín 5:2, 0:4.

Starší
1. Slavia Praha B 20 13 5 2 64:25 44
2. Náchod/Deštné 20 12 4 4 38:15 40
3. Úpa 20 11 5 4 36:20 38
4. FK Kolín 20 10 3 7 37:31 33
5. Nový Bydžov 20 8 6 6 39:30 30
6. Žižkov 20 8 5 7 33:28 29
7. Liberec B 20 9 1 10 39:41 28
8. Pardubice 20 8 3 9 26:36 27
9. Hr. Králová B 20 8 2 10 28:27 26
10. Čáslav 20 8 0 12 23:46 24
11. Letohrad 20 6 3 11 32:40 21
12. Vysoké Mýto 20 6 3 11 18:30 21
13. Nymburk 20 5 4 11 26:48 19
14. Ml. Boleslav B 20 5 2 13 18:40 17

Mladší
1. Slavia Pha B 20 18 1 1 150:12 55
2. Vysoké Mýto 20 16 2 2 80:21 50
3. Nový Bydžov 20 15 0 5 68:35 45
4. Náchod/Dešt. 20 14 2 4 81:24 44
5. FK Kolín 20 13 0 7 56:39 39
6. M. Boleslav B 20 11 4 5 59:29 37
7. Žižkov 20 8 5 7 53:28 29
8. Hr. Králové B 20 8 4 8 42:46 28
9. Úpa 20 8 2 10 42:52 26
10. Čáslav 20 6 3 11 39:37 21
11. Pardubice 20 4 2 14 27:84 14
12. Letohrad 20 3 1 16 15:93 10
13. Liberec B 20 3 0 17 18:102 9
14. Nymburk 20 0 0 20 10:138 0

DOROST – KRAJSKÝ PŘEBOR

24. kolo: Rakovník – Sedlčany 1:1 (starší), 6:1 (mladší) Novo Kladno – Pš. Mělník 3:0, 0:1, AFK Kolín – Nymburk 0:4, 0:0, Čelákovice – Sp. Příbram 3:1, 3:2, Kladno B – Neratovice 3:0, 1:3, Kročehlavy – Brandýs /Boleslav 0:3, 3:4, Kutná Hora – Poděbrady 4:2, 6:1.

Starší
1. Kladno B 22 18 4 0 96:18 58
2. Brandýs/Bol. 21 16 4 1 67:25 52
3. Neratovice 21 12 3 6 59:23 39
4. Sp. Příbram 21 11 5 5 65:33 38
5. Rakovník 22 11 5 6 50:36 38
6. Čelákovice 22 10 4 8 41:29 34
7. Nymburk 21 9 3 9 36:46 30
8. Slaný 21 8 2 11 41:49 26
9. Novo Kladno 22 8 2 12 41:60 26
10. Kročehlavy 22 7 5 10 31:51 26
11. Sedlčany 21 6 4 11 42:47 22
12. AFK Kolín 22 6 2 14 30:102 20
13. Poděbrady 21 4 4 13 33:55 16
14. Pš. Mělník 21 4 4 13 28:53 16
15. Kutná Hora 22 5 1 16 42:75 16

Mladší
1. Rakovník 22 17 4 1 82:24 55
2. Neratovice 21 17 2 2 93:21 53
3. Kladno B 22 14 2 6 64:30 44
4. Kročehlavy 22 11 4 7 41:38 37
5. Kutná Hora 22 11 1 10 62:50 34
6. Brandýs/Bol. 21 11 1 9 53:45 34
7. Čelákovice 22 10 4 8 49:52 34
8. Sp. Příbram 21 10 3 8 45:35 33
9. B. Poděbrady 21 10 2 9 40:54 32
10. Slaný 21 6 5 10 44:61 23
11. Pš. Mělník 21 7 2 12 29:46 23
12. Nymburk 21 6 4 11 32:44 22
13. Novo Kladno 22 6 2 14 25:46 20
14. Sedlčany 21 3 3 15 37:67 12
15. AFK Kolín 22 2 1 19 14:97 7
16. Kralupy 0 0 0 0 0:0 0

DOROST – I. A TŘÍDA

Skupina A
20. kolo:
Loděnice – Velvary 2:4, Rudná – Tn. Rakovník 4:8, Vysoký Újezd – Hostouň 5:2, Lužná – Beroun 0:5, N. Strašecí – FC Mělník 3:2, Zdice – Klecany 5:1, Králův Dvůr – Libiš 0:0.

1. Beroun 20 19 0 1 73:19 57
2. Tn. Rakovník 20 17 2 1 122:25 53
3. Hostouň 20 14 2 4 74:36 44
4. Velvary 20 11 4 5 64:49 37
5. FC Mělník 20 10 4 6 49:44 34
6. Lužná 20 10 2 8 45:43 32
7. Králův Dvůr 20 10 1 9 60:58 31
8. Vysoký Újezd 20 8 1 11 50:58 25
9. Libiš 20 7 3 10 24:36 24
10. N. Strašecí 20 7 2 11 52:55 23
11. Zdice 20 5 3 12 35:86 18
12. Rudná 20 5 0 15 40:69 15
13. Klecany 20 2 3 15 18:60 9
14. Loděnice 20 1 1 18 15:83 4

Skupina B
20. kolo:
Mn. Hradiště – Milovice 3:0, Krnsko – Semice 1:3, Luštěnice – Čejetice 1:3, Velký Borek – Dol. Bousov 1:0, Pěčice – Brandýs/Boleslav B 5:1, Sn. Poděbrady – Byšice 4:2, Všechlapy – Bakov n. Jiz. 0:4.

1. Mn. Hradiště 20 17 2 1 85:13 53
2. Bakov n. J 20 13 2 5 79:25 41
3. Čejetice 20 12 3 5 51:34 39
4. Brandýs/Bol. 20 11 2 7 72:51 35
5. Byšice 20 10 5 5 59:40 35
6. Velký Borek 20 11 2 7 45:36 35
7. Pěčice 20 11 1 8 64:37 34
8. Luštěnice 20 9 1 10 30:38 28
9. Semice 20 7 5 8 55:48 26
10. Sn. Poděbrady 20 7 3 10 27:54 24
11. Krnsko 20 7 1 12 32:66 22
12. Dol. Bousov 20 5 2 13 30:48 17
13. Všechlapy 20 2 3 15 19:96 9
14. Milovice 20 1 2 17 17:79 5

Skupina C
20. kolo:
Jirny – Uhl. Janovice 6:2, Malešov – Kunice 0:5, Zeleneč – Velim B 3:4, FK Kolín B – Ovčáry 7:0, Kouřim – Libodřice 11:1, Pečky – Český Brod 5:0, Říčany – Polepy 1:0.

1. Kunice 20 16 2 2 70:18 50
2. Velim B 20 15 1 4 81:24 46
3. Jirny 20 14 4 2 76:23 46
4. Polepy 20 14 1 5 58:28 43
5. Pečky 20 13 2 5 87:36 41
6. Zeleneč 20 9 4 7 47:34 31
7. Říčany 20 8 5 7 36:33 29
8. FK Kolín B 20 8 2 10 53:56 26
9. Český Brod 20 7 3 10 42:49 24
10. Malešov 20 5 6 9 37:54 21
11. Kouřim 20 5 2 13 58:81 17
12. Uhl. Janovice 20 5 2 13 34:70 17
13. Ovčáry 20 3 2 15 33:94 11
14. Libodřice 20 0 0 20 19:131 0

Skupina D
20. kolo:
Podlesí – Týnec n. S. 2:0, Milín – Votice 2:1, Mirošovice – Sedlec/Prčice 3:2, Jankov – Lety 4:2, Nový Knín – Benešov B 6:2, Jílové – Teplýšovice 4:3, Petrovice – Dobříš 3:4.

1. Dobříš 20 18 2 0 95:16 56
2. Jankov 20 12 2 6 59:37 38
3. Lety 20 12 1 7 38:46 37
4. Jílové 20 11 1 8 65:40 34
5. Votice 20 9 3 8 34:36 30
6. Nový Knín 20 9 2 9 41:57 29
7. Sedlec/Prčice 20 9 0 11 33:40 27
8. Mirošovice 20 8 2 10 45:52 26
9. Benešov B 20 7 5 8 34:41 26
10. Týnec n. S 20 8 1 11 35:45 25
11. Podlesí 20 8 1 11 32:47 25
12. Petrovice 20 7 3 10 51:60 24
13. Milín 20 6 1 13 31:48 19
14. Teplýšovice 20 4 0 16 32:60 12

ŽÁCI – KRAJSKÝ PŘEBOR
24. kolo:
Tn. Rakovník – Králův Dvůr 5:0 (starší), 4:0 (mladší), Pš. Mělník – Mn. Hradiště 2:0, 1:2, AFK Kolín – Lysá n. L. 2:2, 1:1, Vlašim – Kosmonosy 1:4, 0:3, V. Borek – Kutná Hora 2:1, 0:4, Sp. Příbram – Brandýs/Boleslav 1:3, 2:0, SK Kladno B – Čelákovice 5:0, 1:0, Sedlčany-Benešov 4:3, 1:4.

Starší
1. SK Kladno 24 21 3 0 91:9 66
2. Benešov 23 19 1 3 74:17 58
3. Sedlčany 22 18 1 3 99:31 55
4. Sp. Příbram 23 14 3 6 67:25 45
5. Brandýs/Bol. 23 14 2 7 53:30 44
6. Kosmonosy 23 13 3 7 61:33 42
7. V. Borek 23 12 4 7 49:35 40
8. Kutná Hora 23 10 3 10 42:40 33
9. Pš. Mělník 24 10 2 12 36:50 32
10. Lysá n. L. 23 7 1 15 26:52 22
11. Čelákovice 23 7 0 16 36:69 21
12. AFK Kolín 23 4 6 13 23:62 18
13. Mn. Hradiště 22 5 2 15 19:46 17
14. Vlašim 24 5 1 18 25:68 16
15. Tn. Rakovník 23 4 1 18 25:77 13
16. Králův Dvůr 22 4 1 17 17:99 13

Mladší
1. Benešov 23 21 2 0 116:12 65
2. Sedlčany 22 17 3 2 101:29 54
3. Kosmonosy 22 16 2 4 53:19 50
4. SK Kladno 24 15 3 6 53:29 48
5. Vlašim 24 14 2 8 51:36 44
6. Tn. Rakovník 22 13 3 6 48:30 42
7. Brandýs/Bol. 23 11 4 8 56:35 37
8. AFK Kolín 23 10 2 11 44:38 32
9. Sp. Příbram 23 7 4 12 33:41 25
10. Králův Dvůr 22 8 1 13 28:52 25
11. Čelákovice 23 7 4 12 38:67 25
12. Pš. Mělník 24 6 4 14 46:60 22
13. Lysá n. L. 23 6 4 13 27:63 22
14. Kutná Hora 23 6 1 16 32:60 19
15. Mn. Hradiště 22 4 4 14 15:59 16
16. Velký Borek 23 0 1 22 5:116 1

ŽÁCI – I. A TŘÍDA

Skupina A
20. kolo:
Slaný – Sp. Kladno 1:10 (starší), 1:0 (mladší) N. Strašecí – Brandýsek 3:1, 6:2, Beroun B – Odolena Voda 3:1, 0:5, Jun. Kralupy – Dobříš 1:2, 1:8.

Starší
1. Sp. Kladno 17 16 1 0 88:11 49
2. N. Strašecí 14 11 0 3 61:18 33
3. Beroun B 14 9 0 5 39:25 27
4. Dobříš 15 8 3 4 36:35 27
5. SK Rakovník B 16 8 2 6 33:19 26
6. Kralupy 13 7 1 5 34:22 22
7. Kročehlavy 15 6 1 8 28:52 19
8. Odolena Voda 14 5 0 9 29:38 15
9. Slaný 16 4 0 12 38:54 12
10. Brandýsek 16 2 1 13 8:52 7
11. Milín 14 1 1 12 20:88 4
12. Mníšek p B. ze soutěže odstoupil.

Mladší
1. Sp. Kladno 17 13 1 3 67:8 40
2. Dobříš 15 12 1 2 81:17 37
3. Odolena Voda 14 11 2 1 59:10 35
4. Slaný 16 10 2 4 52:11 32
5. Beroun 14 6 2 6 38:30 20
6. N. Strašecí 14 6 2 6 42:36 20
7. Kročehlavy 15 6 1 8 32:34 19
8. Rakovník B 16 6 0 10 35:42 18
9. Kralupy 13 3 2 8 32:42 11
10. Brandýsek 16 2 1 13 24:102 7
11. Milín 14 0 0 14 3:133 0
12. Mníšek p. B. ze soutěže odstoupil.

Skupina B
20. kolo:
Benátky n. J. – Jestřabí Lhota 6:0, 1:1, FC Mělník – Semice 0:2, 6:2, Libiš – AFK Pečky 10:0, 10:1, Velim – Brandýs/Boleslav B 2:0, 5:0, Nymburk B – Český Brod 2:4, 2:1, Milovice – Sadská 1:3, 5:1.

Starší
1. Velim 18 16 1 1 87:10 49
2. Brandýs/Bol. B 19 15 1 3 80:26 46
3. Benátky n. J. 19 14 1 4 87:21 43
4. Libiš 19 11 4 4 50:24 37
5. Český Brod 18 9 2 7 46:28 29
6. Nymburk B 18 7 3 8 54:59 24
7. Milovice 18 7 3 8 21:33 24
8. Jestřabí Lhota 19 7 1 11 21:44 22
9. FC Mělník 18 6 1 11 24:38 19
10. Sadská 18 5 3 10 30:48 18
11. AFK Pečky 19 4 4 11 21:70 16
12. B. Poděbrady 18 3 2 13 21:89 11
13. Semice 19 3 0 16 24:76 9

Mladší
1. Libiš 19 16 2 1 101:13 50
2. Velim 18 15 2 1 85:13 47
3. Brandýs/Bol. 19 13 1 5 97:27 40
4. Český Brod 18 10 5 3 66:14 35
5. Nymburk B 18 11 1 6 82:37 34
6. FC Mělník 18 8 2 8 42:30 26
7. B. Poděbrady 18 7 4 7 63:55 25
8. Milovice 18 7 1 10 30:55 22
9. Benátky n. J. 19 5 6 8 33:44 21
10. AFK Pečky 19 6 3 10 25:68 21
11. Jestř. Lhota 19 4 3 12 17:61 15
12. Sadská 18 2 2 14 22:84 8
13. Semice 19 0 0 19 11:173 0

Skupina C
20. kolo:
Votice – Týnec n. S. 1:3, 2:3, Sázava – Kunice 1:3, 2:11, Jesenice – Kouřim 2:0, 0:5, FK Kolín B – Dobřejovice 5:0, 4:2, Čerčany – Benešov B 1:1, 1:, Říčany – Čáslav B 6:0, 0:0.

Starší
1. Říčany 18 16 0 2 72:14 48
2. Čerčany 18 15 2 1 81:20 47
3. Kunice 18 15 0 3 76:14 45
4. Týnec n. S 19 12 2 5 48:21 38
5. Sedlec/Prčice 18 10 1 7 37:46 31
6. Sázava 19 8 1 10 40:40 25
7. Benešov B 18 7 2 9 33:35 23
8. Čáslav B 18 7 1 10 35:57 22
9. Dobřejovice 19 7 0 12 34:71 21
10. Jesenice 19 6 1 12 38:62 19
11. FK Kolín B 19 5 1 13 33:59 16
12. Kouřim 19 4 2 13 17:44 14
13. Votice 18 1 1 16 14:75 4

Mladší
1. Čáslav B 18 16 1 1 82:10 49
2. Týnec n. S 19 15 3 1 87:12 48
3. Votice 18 13 1 4 75:27 40
4. Říčany 18 9 5 4 51:18 32
5. Kunice 18 8 3 7 61:35 27
6. Benešov B 18 7 5 6 42:33 26
7. Kouřim 19 7 4 8 35:33 25
8. FK Kolín B 19 8 1 10 43:48 25
9. Čerčany 18 7 3 8 33:29 24
10. Dobřejovice 19 7 0 12 44:62 21
11. Sedlec/Prčice 18 6 1 11 45:66 19
12. Jesenice 19 2 0 17 13:160 6
13. Sázava 19 1 1 17 20:98 4

Autor: Vlastimil Dudáček

12.5.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Fotbalisté rezervy Tatranu Rakovník zničili Zlonice 6:0.
47

Rezerva Tatranu koncertovala, béčko SK uhrálo v Dobré bod

Ilustrační foto.

Hradec Ráčkům nevoněl, Sudoměřice byly jiná káva

Hokejisté zvládli drama se Slaným

Rakovník /FOTOGALERIE/ – Již o čtyři góly vedli hokejisté rakovnického HC v 6. kole krajské ligy nad rivalem ze Slaného a zdálo se, že si po třech porážkách dokráčí pro pohodlnou výhru.

Ptejte se adveture golfistky Olivie Prokopové

Rakovník - Hostem sportovního on line rozhovoru bude úspěšná adventure golfistka Olivia Prokopová, která se právě vrátila z US Masters, kde vybojovala 10. místo mezi profesionály a završila tak úspěšnou sezonu, kdy získala zlato na mistrovství svět a vyhrála US Open. Otázky můžete pokládat již nyní! Odpovídat na vaše dotazy bude ve čtvrtek od 17. hodiny. 

Cena povinného ručení plíživě stoupá. Pojišťovny na něm tratí

Povinné ručení by mělo podražit. Důvod je prostý, už delší dobu nevydělává a pojišťovny na něm navíc tratí. Kdo zdražení pocítí nejvíce a kdy k němu vlastně dojde, vysvětluje Zbyněk Kuběj, analytik neživotního pojištění Partners.

Kandidátní listina bez žen? Ve středních Čechách mohou voliči najít jedinou

Střední Čechy – O křesla v Poslanecké sněmovně se ve Středočeském kraji celkem – na všech 26 kandidátních listinách, které nyní voliči nacházejí ve svých poštovních stránkách – uchází 754 kandidátů, jejichž průměrný věk dosahuje 46,4 roku. Z nich je 210 žen (tedy 27,85 procenta). V jejich případě činí průměrný věk 47,1 roku.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení