Na Zátiší se sešlo v kategorii U14 osm týmů, které se ve skupině utkaly každý s každým. Následně pokračovaly vyřazovací boje a souboje o umístění. Vítězem se stala Vlašim, která ve finále zdolala Petřín Plzeň těsně 2:1. Třetí skončila Artima, která si poradila s Bolevcem 3:2. Na pátém místě se umístilo Hořovicko, na šestém Braník, předposlední skončila Admira a poslední Litoměřicko. Nejlepším brankářem turnaje byl zvolen Lukáš Tolkner z Bolevce, nejlepším hráčem Antonín Nerad z vítězné Vlašimi. 


V areálu rakovnického SK se v kategorii U15 střetlo devět týmů, mezi nimiž nechyběl ani domácí rakovnický klub. Prvenství získal pražský Motorlet, který ve finále zdolal Chrudim 3:1. V souboji o bronz podlehl SK Rakovník pražské Admiře. Páté skončilo pražské Podolí, šestý Braník, sedmá Vlašim, osmá Doubravka a na devátém místě se umístila Košutka Plzeň. Cenu pro nejlepšího brankáře si odnesl Ondřej Vobořil (Motorlet), nejlepším hráčem byl zvolen Jakub Vaško (Chrudim).


„Turnaje se zúčastnily převážně týmy z žákovské divize, které byly doplněny mančafty z krajského přeboru, ale i z ligy. Chtěl jsem, aby bylo složení co nejpestřejší, mrzí mě pouze, že jsem nesehnal nikoho z Karlovarska. Byla tady například ale i Chrudim, před kterou klobouk dolů. Ujet sem přes 200 kilometrů a být zde celý den, není nic snadného,“ pochvaloval si účast týmů i ze vzdálenějších koutů republiky organizátor akce Miroslav Mrázek, jehož mile překvapila i návštěvnost. „Čekal jsem, že transparentnost turnaje nebude tak velká, ale návštěvnost byla opravdu slušná, a to jak na SK, tak i na Zátiší. Lidé se šli podívat i na několik hodin, takže to zaujalo i širší veřejnost,“ byl spokojen Mrázek. 


Ten i vzhledem ke kladným ovacím týmů a diváků nevylučuje konání dalšího mládežnického turnaje. „Už před dvěma lety jsem v Rakovníku pořádal turnaj hokejových rozhodčích, který měl kladné ohlasy. Také tento turnaj byl nakonec velmi povedený a nevylučuji, že v blízké době nebude další podobný,“ sdělil Miroslav Mrázek, který poděkoval za výpomoc především sekretáři SK Marku Tvrzovi. „Odvedl velký kus práce, na Zátiší to prakticky celé organizoval on a za to mu patří velký dík.

Poděkovat bych chtěl také Kubovi Hamouzovi, trenérovi žáků SK, městu Rakovník za hodnotné dary, plzeňským i rakovnickým rozhodčím, Věře Brabcové, Hamouzovým, Vladimíru Svobodovi za pomoc při zajištění gatheringu a SK Rakovník," dodal.