„Z výsledku mám samozřejmě radost, nevěděl jsem, jak na tom kluci po dopoledním tréninku budou pohybově, ale dopadlo to dobře. Vítězství ale samozřejmě nepřeceňujeme, protože je to pořád jenom příprava,“ uvědomuje si Mrázek.

Jeho tým se první čtvrthodinku spíše rozkoukával a Zavidovští měli navrch. Poté už Mšečtí převzali iniciativu a také stříleli branky. Skóre otevřel Podlena a další branku vsítil po přihrávce Wittmayera do odkryté brány Lupák.

Krátce po změně stran připravil Lupák vyloženou šanci Podlenovi. Ten nejprve nastřelil tyč, ale na druhý pokus už byl úspěšný. Přesvědčivé vítězství dovršil o chvíli později Zeman. Poslední půlhodina již neměla takové tempo a žádný další gól již nepadl. „Posledních třicet minut už z naší strany nebylo tak kvalitních, což bylo dáno i prostřídáním. Zkoušíme Burgra z Jinočan, Roman Kapek a Mráz jsou kluci z Mšeckých Žehrovic, kteří s námi trénují a tak dostali také příležitost,“ vysvětluje Mrázek.

Podle jeho protějšku Bedřicha Kocha se na konečném výsledků projevilo více aspektů. „Byl to pro nás zápas blbec. Sešlo několik faktorů, které ovlivnily hru celého týmu. Na střídání jsme měli jen dva hráče a gólmana a někteří kluci navíc nastoupili se zdravotní indispozicí. Dopoledne jsme ještě měli trénink a co je hlavní, žádného hráče nezastihl zápas v ideálním rozpoložení,“ popsal příčiny porážky zavidovský kormidelník a pokračoval v hodnocení: „Vyjma úvodní čtvrthodiny, která byla podle představ, jsme neskutečně kazili přihrávky. Dva góly jsme inkasovali z nekoncentrovanosti v obranné fázi, když si soupeř dorazil vlastní střelu, což by se vůbec nemělo stávat. Po dobrém výkonu se Lhotou jsme spadli na zem a je to pro nás ponaučení,“ dodal.

Zavidov: Kukla (46. Kraus) – Hornof (46. Beneš), Klouček, Vitner, Kapoun – Knor, Dvořák, Koch, Štiller (46. Žďánský) – Čech, Korčák (46. Čech st.).

Mšec: Klíma – Škutchan, Heller, Kučera, Janoušek – Pelc, Mrázek, Zázvorka, Lupák – Podlena – Wittmayer. Střídali: Zeman, Červený, Kapek, Mráz, Burgr.