SK Rakovník B –
Sokol Vraný 5:2 (4:1)

Do půl hodiny rakovnická rezerva dokázala vstřelit čtyři branky. V 10. minutě Fojtík kolmicí vybídl Matese, který využil zaváhání beka a úvodní brankou potrestal chybu. Za 2 minuty na to přišla kombinace bratrů Tvrzů, na jejímž konci byl mladší Marek. Gólově se prosadil i Petr Tvrz, který ve skluzu zakončil pod břevno. Ve 24. minutě Mates přihrávkou našel P. Tvrze, ten z první naservíroval do vápna Marešovi. Od té chvíle domácí polevili a do přestávky snížil Plašil svou střelou do šibenice.

Po přestávce domácí chybovali ještě několikrát, ale díky Rohlovi v brance inkasovali jen jednou. V posledních deseti minutách Beneš poslal dlouhý centr přesně na hlavu Faigla.

„Podařilo se nám herně i výsledkově navázat na předchozí tři utkání. V tomto zápase musím vyzdvihnout výkon Čecha, který byl pomyslným motorem utkání,“ chválí trenér Petr Kýzl výkon všech mladíků, kteří do utkání nastoupili.

SK Rakovník B: Rohla – Mates (50. Gregor), Fojtík, Beneš, Titlbach – Nováček (73. Faigl), L. Krupička (60. Sklenka), Čech (78. Jan Červený), P. Tvrz – M. Tvrz (82. Šindler), Mareš.

SK Doksy –
Tatran B 1:0 (0:0)

Od úvodního hvizdu byla hra vyrovnaná. První o sobě dali vědět hosté, když Hájek dalekonosnou střelou orazítkoval břevno branky. Konopáskův pokus o chvíli později skončil na tyči. Stejně neúspěšné byly i šance Tauše lehce před přestávkou.

Zlom zápasu přišel po hodině hry, když Kieryk na poslední chvíli zlikvidoval pumelici Weise. Následný brejk zastavil Tatran nedovoleně až na hranici vápna. Kabele v momentu kopu smolně podklouzl a na střelu Hlavy byl krátký. Příležitosti vyrovnat přecházely, ale koncovka však trápila hosty nadále.

Trenér tatranské rezervy Zdeněk Weis je s výkonem spokojen. „Proti Doksům jsme odehráli nejlepší zápas na jaře. Hráli jsme velmi dobrý kombinační fotbal a k hernímu projevu jim nemám co vytknout. Trápili jsme se v koncovce a to nás připravilo o bodový zisk.“

Tatran Rakovník B: Kabele – Výborný, Hájek, L. Šika, J. Konopásek – Mašek, Weis, Čermák (65. Pšenička), Tauš – Jiřík, M. Kučera.

Sparta Lužná –
Sokol Klobuky 1:3 (0:2)

Nepovedený vstup do utkání zažila v souboji posledních celků domácí Lužná. Po tečované střele Suka inkasovali už ve 2. minutě. Domácím chyběla dravost a bojovnost. Naopak aktivita hostů vyústila ve 20. minutě v další branku v Procházkově síti.

Po přestávce se obraz hry nezměnil a hosté se hnali za další zásahem. Když Klobuky přidaly třetí branku, bylo hotovo. V závěru se Lužné podařilo jen kosmeticky snížit střelou Kopernického do šibenice.

O odevzdaném výkonu hovoří i zastupující trenér za nepřítomného Tomáše Pavlíčka Petr Staněk. „Klobuky bojovaly o záchranu. My, už smířeni s okresním přeborem, jsme zápas odehráli v tréninkovém tempu.“

Sparta Lužná: Procházka – J. Staněk, Kopernický, Dolhý, J. Špička – Kolínsk, Ambrůžek, Rek, R. Grill (72. Sláma) – Šnajdr (80. Fronk), Vejvoda.

SK Slaný B –
Sokol Mšec 1:2 pen. (1:0)

Mšec vsadila na zajištěnou obranu. Domácí posilněni o fotbalisty z A týmu se stejně dostali do zakončení, které ale skvěle zneškodnil Klíma. Po neproměněných šancích udeřila Mšec. Heller si ze slánské obrany udělal kužely a naservíroval Zemanovi před odkrytou branku. V závěru opět Klíma předváděl v brance velké parády.

Po přestávce se domácí tlačili za vyrovnávací brankou, což se jim povedlo až 7 minut před závěrečným hvizdem. V nastaveném čase Heller vyslal nepříjemnou střelu do rohu branky, ale i Sábl vytasil skvělý zákrok. Penaltovou loterii vyčapal Klíma, který byl ve dvou případech úspěšný.

Trenér Miloslav Mrázek si chválí přístup i herní projev svých svěřenců. „K zápasu jsme přistoupili velmi zodpovědně. Vyzdvihnout zaslouží Heller v útoku a Klíma v brance. V závěru sezóny jsme se konečně dočkali vítězství v penaltovém rozstřelu.“

Sokol Mšec: Klíma – Pěčiška, Z. Červený, J. Kučera, Janoušek – Pelc, Zázvorka, D. Mrázek (88. Pejša), Lupák – Zeman (83. Chlád, Podlena (10. Heller).

Fotbalisté Zavidova zdolali Černolice 2:1 a udrželi šanci na záchranu I. A třídy.