SK Lány – Sokol Mšec 2:1 (0:0)

Sto padesát diváků čekalo na velké drama a na pěkný fotbal. Jaký zápas by mohl být zajímavější, než první se třetím, snad už jen první s druhým. Právě nedělní prohrou si Mšec nechala šlápnout na paty Zavidov, který v Pavlíkově místní rozstřílel.

Ale zpět na Lány. Velmi rychlý a pohledný fotbal byl přesnější pro Mšec, do šancí se ale dostávaly Lány. Kubička trefil jen brankáře, ale na druhé straně zaznělo břevno. Těsně před pološasem z vápna přestřelil Reichl.

V 52. minutě se trefil z přímého volného kopu Vančura. Chvíli na to Milan Dvořák vystřídal dva hráče a další půl hodina byla ve znamení domácího tlaku. V 77. minutě Kubička zakroutil míč k tyči a bylo srovnáno – 1:1.

Vzápětí mohl zvýšit Kubička. To se povedlo až po kombinaci bratrů Humrových. M. Humr trefil míč po nahrávce O. Humra levačkou a Lány ujížděly na jednogólovém vedení. Zapečetit vítezství měl na kopačce ještě Švolba po pasu Loskota, ale jeho sólo vysoko přelétlo konstrukci branky.

„Dnes jsme vyhráli vůlí. Hráčům nemohu nic vytknout. Vítězství jsme si zasloužili a dobře odřídili utkání i všichni rozhodčí,“ pochvaloval si lánský kouč Milan Dvořák.

„Nehráli jsme vůbec to, co jsme měli, i když jsme na taktiku domácích byli připraveni a věděli o ní, nedostali jsme se do zápasu. Mimo 15 minut byl náš výkon odevzdaný a někteří hráči předvedli minimum a to mě mrzí. Nevyhovovalo nám menší hřiště, ani tvrdá hra soupeře, Lány byly důraznější a my jsme za celý zápas nedokázali odpovědět.“ Roman Rosenbaum, trenér Mšece, byl opravdu zklamaný z výkonu svých svěřenců.

SK Lány: Zika – V. Rybář, I. Rybář, Vácha, Ambrož – M. Humr, Blín, Kubička (65. Loskot), Vejrážka (57. O. Humr) – Švolba, Reichl (88. Mocsnoky).

Sokol Mšec: Tomeš – Vančura, Šebesta, Ducár (46. Seman), Tichý – Trkal, Vajnar, Neužil, Petrus (80. Pechanec) – Cívka (65. Maršík), Zeman.