Tuchlovice B – Sokol Mšec 1:4 (1:3)

Začátek přinesl vyrovnanou hru, avšak postupně se stále více prosazovali hosté. Ve 20. minutě si naběhl Lupák za obranu, šel sám na bránu a svůj únik zakončil gólem – 0:1. O pět minut později stejný hráč s pomocí tyče poslal balon do sítě domácích podruhé – 0:2. O chvíli později mohl zkompletovat hattrick, avšak po přihrávce Mrázka z malého vápna překopl prázdnou bránu. Poté byl v hlavní roli opět Lupák, který krásně našel Neužila, jenž pohotovou střelou zvýšil již na 3:0 pro hosty. Následně si Mšečtí vybrali slabší chvilku a po nedůrazu v obraně domácí snížili – 1:3.

„První půle měla daleko lepší úroveň, než ta druhá, a to i díky střídáním. Hráči, kteří přišli na hřiště, se zatím příliš nezapojují do přípravy, bylo to na nich znát a druhá půle tedy z naší strany nebyla již tak dobrá," uvedl kouč Mšece Miroslav Mrázek.

Přesto hosté přidali ještě jednu branku, když po akci Lupáka, se dostal balon k Mrázkovi, jehož střelu brankář vyrazil, avšak Janoušek dorazil míč do brány. Poté mohli domácí snížit, avšak proti domácímu fotbalistovi se předvedl brankář Klíma, který jeho únik zneškodnil.

Sokol Mšec: Klíma – Heller, Kučera, Šebesta, Cífka – Škutchan, Mrázek, Zázvorka, Lupák – Neužil, Pelc. Střídali: Paluba, Pejša, Janoušek, Zeman.