První poločas nabídl vyrovnaný fotbal, přičemž se hosté dostali ve 32. minutě do vedení, když Zázvorka vysunul Jurgovského a ten střelou z úhlu překvapil domácího brankáře – 0:1 Hned vzápětí došlo ke zkratu domácího Volmana, který hlavičkou knockoutoval Zázvorku a musel předčasně do sprch. Vyloučení paradoxně pomohlo domácím, kteří měli v závěru poločasu nabídku pokutového kopu. Ten proměnil Zelenka, ale hned tři minuty po změně stran si dali domácí vlastní gól, když kapitán Velké Dobré Bílek poslal malou domů mimo dosah gólmana Zlaty. Hosté měli poté několik stoprocentních šancí skóre navýšit, ale výsledek už se nezměnil.

„Utkání se hrálo na velmi těžkém terénu a i když nám hodně pomohla vlastní branka domácích, je naše vítězství naprosto zasloužené a hodně si tří bodů z Dobré ceníme," byl rád kouč Mšece Miloslav Mrázek.