"O výsledku utkání rozhodlo proměňování šancí, v čemž projevili domácí větší zkušenost, než naši mladíci," hodnotil utkání Miloslav Mrázek, trenér Sokola Mšec, jedním dechem dodává: "S dnešním výkonem na půdě silné Hřebče, jsem velmi spokojen. Byli jsme Hřebči vyrovnaným soupeřem, svědčí o tom počet šancí."

Do utkání vstoupili hosté velmi aktivně, ovšem bez brankového efektu. Už ve třetí minutě vybídl Lupák Janouška, který sice dokázal obstřelit domácího brankáře Zajíčka, ale míč skončil mimo brankovou konstrukci. Chvilku na to zahrozil po rohovém kopu znovu Janoušek, jeho hlavička ale mířila mimo tři tyče. První branka padla ve 23. minutě z hodně zvláštního nařízeného trestného kopu. Domácí Servus trefil míč parádně přes zeď a s pomocí tyče skončil za zády Bartyzala 1:0.

Inkasovaná branka hosty nezlomilo, ale i nadále pokračoval z mšecké strany festival zahozených šancí. Janoušek připravil parádní střeleckou podporu Lupákovi, který ale nedokázal trefit míč ideálně. V úvodu druhého poločasu se podařilo hostům vyrovnat. Janoušek řítící se sám na brankáře byl stažen protihráčem, sudí nařídil pouze trestný kop bez jakéhokoliv karetního trestu. Neužil pak míč parádně zakroutil do sítě – 1:1.

Důležitý zlom v utkání nastal v polovině druhého poločasu. Za nerozhodného stavu Paluba parádní přihrávkou vybídl do šance Jurgovského, který dokázal předběhnout hřebečské zadáky, ale pomezní odmávl nepochopitelný ofsajd.

"Z následné akce se podařilo domácím vstřelit druhou branku, když míč z rozehrávky domácí z pravé strany nacentrovali před bránu, Bartyzal míč vyrazil, bohužel, ale jen k nohám soupeře," popsal druhý inkasovaný gól z kopačky Faktora mšecký trenér Miloslav Mrázek. 

Mšečtí následně zahrozili Janouškem, ale obránce míč vykopl. Chvilku na to domácí zahrávali další trestný kop. K míči se postavil Servus. Jeho parádní střelu mířící do šibenice ovšem ještě parádnějším zákrokem zlikvidoval Bartyzal. "Při tom si ovšem poranil o tyč koleno. Utkání musel dochytat, jelikož jsme neměli náhradního brankáře," popsal Miloslav Mrázek. V 78. minutě pečetili domácí výhru, když na centrovaný míč kvůli zranění nemohl vyběhnout. Toho zkušeně využil Klavík – 3:1.

Mšec: Bartyzal – Neužil, Šebesta, Kučera, Heller – Lupák (81. Škutchan), Zázvorka, Mrázek, Janoušek (89. Pelc) – Paluba (69. Zeman), Jurgovski