Sokol Jeneč - FK Chmel Mutějovice 5:0 (1:0)

Úvod utkání přinesl pohledný kombinační fotbal na obou stranách, s minimem faulů, ale i s minimem vyložených šancí. Územní převahu si aktivnější hrou vypracovali domácí a byli to oni, kteří střelou Vosáhla poprvé prověřili pozornost gólmana Bláhy, aby jejich zastřelování po čtvrthodině hry skončilo na tyči branky hostí.

Chmelaři odpověděli samostatnou akcí Linharta, který prošel z pozice stopera až na hranici velkého vápna, narazil si s Knapem a střelou po zemi dal vyniknout domácímu Cíglerovi.

Ve 33. minutě se domácí usadili před Bláhovou brankou a na závěr soustředěné palby se do míče opřel Ivanov a otevřel skóre utkání – 1:0.
Hosté odpověděli tlakem v závěru poločasu, ale dvě šance Staňka zůstaly prováháním vhodného okamžiku ke střelbě nevyužity.

Vstup do druhého poločasu vyšel jednoznačně lépe domácím. V 55. minutě prošel do vápna Valko a nedal Bláhovi šanci – 2:0. Jakoukoli snahu hostí o zvrat v utkání srazila do kolen 66. minuta, kdy se vyběhnuvší Bláha nedohodl s Kapounem a na stříbrném podnosu předložili míč domácímu hráči, který nezaváhal – 3:0.

Zdecimovaní hosté pak totiž ještě dvakrát inkasovali z kopaček Mičína, který v 79. minutě nejprve propálil Bláhu z velkého vápna a po chybné rozehrávce hostující obrany v 88. minutě „angličanem“ stanovil konečné skóre utkání – 5:0.

Chmel Mutějovice: Bláha – Linhart - Kapoun, Holý, Rosa (55. Beránek) – Koláček, Knap, Abraham, Kinter – Večeřa (46. Placata), Staněk.

Jeneč: Cígler - Dolejš – Císař, Tarant, Kotík Jiří – Mičín, Ivanov (55. Věneček), Valko, Čermák – Kotík Jaroslav, Vosáhlo.