Okolo dvacáté minuty nejprve zahrávali dva rohové kopy, které vyrazil Malinovský. Ten si poradil i s další dalekonosnou střelou domácích. Vzápětí prošel celou hostující obranou Frydrych, ale svoji akci zakončil střelou vedle. Tlak domácích sílil. Ve 30. minutě zahrávali trestný kop, k odraženému míči se dostal Pivarník a otevřel skóre utkání – 1:0. Teprve poté dali o sobě vědět i hosté, ale obě Suchánkovy šance skončily střelou nad branku.

V závěru poločasu pak domácí opět zahrávali Šajbidorem trestný kop z 25 metrů a přestože si Malinovský na míč sáhl, mimo branku jej vytěsnit nedokázal – 2:0. Úvod druhého poločasu přinesl ve hře chmelařů mírné zlepšení. Lupák prošel až do vápna, ale úspěšně zakončit nedokázal a Koláčkovu střelu domácí gólman vyrazil. Naopak pohlednou kombinační akci na druhé straně předvedli domácí a Šajbidor z malého vápna nezaváhal – 3:0. O pět minut později domácí po rychlém brejku a přečíslení hostující obrany stanovili Vávrou konečný účet utkání na 4:0. V závěru utkání sice domácí ještě dvakrát zahrozili z přímých kopů, ale ani jedna ze střel si už cestu do branky hostí nenašla.

Mutějovice: Malinovský – Linhart – Kapoun, Haluza, Holý – Lupák, Koláček, Beneš, Rosa – Staněk, Suchánek (46. Pech)
Králův Dvůr: Krejčí – Křesťan – Frajer, Patera, Soukup – Choc, Frydrych, Pivarník, Dont – Šajbidor, Vávra
Branky: 30. Pivarník, 41. a 66. Šajbidor, 71. Vávra