AFK Eletis Lužec nad Vltavou - FK Chmel Mutějovice 5:2 (3:1)

Útočná formace chmelařů zaměstnávala domácí obranu, která se musela uchylovat k nečistým zákrokům. V 7. minutě byl ve velkém čtverci sražen Sajner a sám proměnil nařízenou penaltu – 0:1.

Další šance měli ještě na kopačkách Lupák po dalekonosné střele a Koláček po pasu za obranu, bohužel ani jedna z nich se již neujala. Naopak od 20. minuty začali úřadovat domácí.

Merta využil zaváhání Malinovského při standardní situaci a hlavičkou z malého vápna srovnal stav utkání. O dvě minuty později se Levý proháčkoval celou hostující obranou a strhl vedení ve prospěch domácích – 2:1. Hosté se snažili o vyrovnání. Staněk si narazil s Linhartem, ale z obtížného úhlu nastřelil pouze gólmana.

Se stejnou se potázal po pasu za obranu i Sajner. A tak opět udeřilo na druhé straně. Po standardní situaci ve 42. minutě hlavičkoval nikým nehlídaný Tauchman – 3:1. V poslední minutě prvního poločasu dosáhli domácí další branky, která však nebyla uznána pro faul na brankáře.  Úvod druhého poločasu přinesl dvě dobré šance chmelařům.

Nejprve Sajner unikl obráncům, jeho zpětnou přihrávku však vystihl gólman Prislupský, který vzápětí zlikvidoval i Lupákův pokus. Snahu hostí o korekci výsledku definitivně pohřbil v 52. minutě domácí útočník, který prošel mezi dvěma obránci a nedal Malinovskému šanci – 4:1.

O dvě minuty později se po rohovém kopu popáté prosadili domácí. O kosmetickou úpravu výsledku z pohledu hostí se postaral v 67. minutě Staněk, který využil brejkovou přihrávku Sajnera – 5:2.

Mutějovice: Malinovský – Beneš, Holý, Kapoun, Majba (80‘ Beránek) – Rosa, Lupák, Koláček, Linhart – Sajner, Staněk. Trenér Miroslav Křivánek.

EVA DUŠKOVÁ