Soupeřem více než zdatným jim byl celek FC Zavidov. Chmelaři postrádali ve svých řadách několik zkušených opor a příležitost tak dostali úplní nováčci či navrátilci v zeleném dresu.

FK Chmel Mutějovice – FC 05 Zavidov
4:1 (2:0)

Úvod utkání přinesl dvě dobré šance Sajnera, ale v první pálil do gólmana a druhá střela z obtížného úhlu si cestu mezi tři tyče nenašla a překulila se přes horní břevno. Nemalé problémy hostujícímu brankáři připravil nepříjemnou tvrdou střelou domácí kapitán Holý a dobíhajícímu Borskému chyběl krůček k dorážce. A tak se první branky dočkali domácí ve 21. minutě, když byl ve vápně sražen pronikající Sajner a Knap z pokutového kopu otevřel skóre utkání. Obě mužstva nepolevovala v nasazení a hra se ve vysokém tempu přelévala ze strany na stranu. Více šancí na změnu výsledku měli na svých kopačkách chmelaři, ale Abrahámova hlavička mířila těsně nad branku, Suchánkovu hlavičku vytlačil tělem z brankové čáry hostující obránce a Sajner zakončil svůj brejk střelou do gólmana. Až v závěrečné minutě prvního poločasu po rohovém kopu prošel míč celým vápnem, tři chmelaři míč minuli, až teprve nabíhající Rosa donesl míč do sítě – 2:0.

Hned v úvodu druhého poločasu dostali hosté příležitost ke korigování výsledku z penalty, ale gólman Aksamit nepříliš prudkou střelu k tyči vytěsnil mimo branku. Zřejmě nejkrásnější okamžik utkání přinesla 58. minuta. Po trestném kopu Knapa se za zády hostujících obránců doslova vznesl do vzduchu domácí kapitán Holý a hlavičkou nekompromisně zavěsil – 3:0. Zvýšit vedení mohli chmelaři v 72. minutě, po faulu na Staňka však Knap napodobil hostujícího hráče a penaltu neproměnil. Aktivně hrající hosté se zasloužené odměny v podobě branky dočkali ve 37. minutě – 3:1. O tři minuty později se opět dokázal prosadit Holý a další hlavičkou stanovil konečný výsledek pohledného utkání na 4:1.

Mutějovice: Malinovský (46‘ Aksamit) – Pech – Haluza, Holý, Rosa – Placata, Knap, Abrahám, Staněk - Suchánek, Sajner.
Hokejově střídali: Borský, Pavlovský, Roubík, Toráč