FK Chmel Mutějovice – Sokol Tuchoměřice 1:2 (1:2)

Úvodní šanci utkání si ve 4. minutě vypracovali chmelaři po rychlé akci Linhart – Koláček – Staněk, ten ale z vyložené pozice minul branku. Vzápětí pálil z dálky Beneš, Dvořák byl však na místě. Následný protiútok hostí zastavili chmelaři faulem na hranici pokutového území. Trestný kop technickou střelou přes zeď zahrál Kejmar a otevřel skóre utkání – 0:1.

Domácí se ještě ani nestačili vzpamatovat a o dvě minuty později pálil z dalšího trestného kopu, tentokráte z úctyhodné vzdálenosti třiceti metrů, Hřebíček a rázem to bylo 0:2.

Chmelaři se snažili o zvrat nepříznivého výsledku, chyběla jim však větší jistota či trochu štěstí při zakončování šancí. Sajnerovu hlavičku po akci Linharta vytáhl gólman Dvořák nad břevno, Knapova hlavička po centru Holého jen těsně minula branku, a když Staněk obešel i hostujícího gólmana Dvořáka, zastoupil ho na brankové čáře jeden z obránců.

A tak se domácí dočkali až ve 41. minutě, zprava odcentroval Holý, Knap posunul na Koláčka a ten střelou k tyči upravil výsledek na 1:2. Druhý poločas byl už jen o marné snaze domácích o další korekci výsledku. Jejich šance většinou končily na výborně hrající obraně hostí a jistých zákrocích gólmana Dvořáka.

Postupem času se na kopačky domácích zákonitě začala vkrádat nervozita a když neuspěla ani Linhartova dělovka, bylo jasné, že tentokráte chmelaři odejdou s prázdnou.

Mutějovice: Melč – Holý - Kapoun, Křikava (62‘ Rosa), Beneš – Beránek, Koláček, Knap (71‘ Majba), Staněk – Sajner (63‘ Kozák), Linhart. Trenér Miroslav Křivánek.