FK Chmel Mutějovice – Baník Libušín 3:0 (2:0)

Zcela jednoznačná záležitost to ale rozhodně nebyla. Chmelařům bezpochyby pomohla úvodní Staňkova branka, kterou aspiruje na nejrychlejší gól soutěže, když hned z úvodní rozehrávky prošel do velkého vápna, obešel obránce a s přehledem poslal míč do branky – 1:0. Hosté kontrovali dělovkou v 19. minutě, kterou Aksamit zblokoval a do branky pomalu se sunoucí míč stačil ještě doběhnout a zachytit před brankovou čárou. Na tahu byli opět domácí. Ve 26. minutě odcentroval do vápna Staněk a Lupák netradičně hlavičkou s pomocí tyče poslal domácí do vedení 2:0. Ve 43. minutě kopali hosté penaltu po faulu Grilla, Aksamit však zlikvidoval nejen penaltu, ale i následnou dorážku hostí. V poslední minutě prvního poločasu pak mohli vedení potvrdit domácí. Po úniku a přihrávce Staňka pálil
L. Roubík pouze do tyče.

Druhý poločas začal opět náporem Chmelařů, ale tutové šance zůstaly nevyužity. V 51. minutě se obranou soupeře proháčkoval Staněk, předložil míč zcela volnému M. Bradáčovi, který však pálil nad. Podobně dopadla i situace ze 63. minuty, kdy Staněk tentokrát našel
T. Roubíka, i on však mířil nad branku. V 76. minutě měl další šanci T. Roubík, obrana hostí však odvrátila a z následného brejku šel Bejbl zcela sám na Aksamita, branku ale minul. Poslední slovo tak měli v 78. minutě domácí, když se parádní brankou přímo z rohového kopu prosadil L. Roubík – 3:0.

„Začali jsme dobře, od první minuty jsme vedli. Poté jsme byli lepším týmem a zaslouženě přidali druhou branku. Soupeř se ve druhé půli snažil ještě s utkáním něco udělat, naštěstí jsme přidali třetí uklidňující gól. Zaplaťpánbůh za tři body, které jsme doma získali naposledy v srpnu proti Městečku," spadl kámen ze srdce kouči Chmelařů z Mutějovic Milanu Staňkovi.

Chmel Mutějovice: Aksamit – Kučera – Grill, Melč, Holý – Medřický, Lupák, Roubík L, Roubík T. – Bradáč M. (82. Jůna), Staněk.