Na programu bylo celkem 10 utkání a v zahajovacím se střetli Galacticos, tým složený z hráčů Blšan a Podbořan s Tosáky. Galacticos dostáli svému hvězdnému jménu a rozdrtili rakovnické Tosáky 7:0, čímž odstartovali svoji spanilou jízdu. V turnaji nakonec neztratili ani bod, když si poradili i s Kryt Boys 4:0, Senomatům nadělili dokonce 12 gólů a nejvyrovnanější zápas sehráli s Kroučovou, kterou zdolali 3:0.

Kroučová nakonec skončila druhá, když nejprve remizovala s Kryt Boys 0:0 a poté porazila Senomaty 7:3 a Tosáky 9:1. Získala tedy 7 bodů, stejně jako Kryt Boys, ale měla lepší skóre.

Kryt Boys, tým složený z hráčů Tatranu, jejichž branku hájil gólman prvního týmu Radek Zach, zahájili turnaj remízou a porážkou. Zbylé dva duely však získali ve svůj prospěch, když přehráli Tosáky 6:1 a v dramatickém duelu zdolali Senomaty 3:2.

Na předposledním místě skončily nakonec Senomaty, které remizovaly s Tosáky 3:3 a oba týmy tedy získaly jediný bod, avšak pro Senomaty hovořilo lepší skóre.

Nejlepšími střelci turnaje se stali autoři šesti branek Husák z Kroučové a Knapík z Galacticos, nejlepším brankářem byl zvolen Uldrich rovněž z Galacticos.

Rozhodčími Winter Cupu byli tradičně Milan Vyhnanovský a Marek Titlbach. Druhý jmenovaný nebyl příliš spokojen s účastí, která je rok od roku slabší. „Mrzí mě letošní slabá účast. Tyto vánoční turnaje děláme již 18 let a dříve jsme je dělali i dvoudenní, když 25. prosince jsme měli sálovku, na kterou dorazilo 16 týmů a 26. se hrál futsal, kde bylo týmů třeba 10. V současnosti však oddíly nechtějí nic hrát a když už, tak spíš florbal," řekl Marek Titlbach, jenž však na turnaji našel i nějaká pozitiva. „Na druhou stranu to letos proběhlo opravdu ve vánočním duchu, nikdo se nepral, byla dobrá nálada, proběhlo to opravdu v klidu, a za to jsem rád," dodal.

Konečné pořadí:
1. Galacticos
2. Kroučová
3. Kryt Boys
4. Tosáci
5. Senomaty