Slovan Velvary – Ohnivec Městečko 3:0 (1:0)

V podstatě to byly tři branky domácích a téměř žádná šance, tudíž ani branka Městečka. Ve 20. minutě přišel centr ze strany a po prohraném souboji hostujícího obránce zakončil velvarský hráč na 1:0.

Zbytek poločasových minut hosté ubránili, i když výrazný tlak Velvary neměly. Pak už ale bylo jasné, že kdyby chtěli Ohnivci body, museli by předvést abnormální výkon.

Jenže v 60. minutě přišla situace, která zaváněla ofsajdem, domácí hráč se ocitl sám před Kopernickým a nedal mu šanci, když kolem něj zakončil placírkou – 2:0. Čtvrt hodiny před koncem nechali hosté volného hráče při zpracování a přijetí míče z hloubi pole, ten si ve vápně zpracoval a přehodil gólmana – 3:0.

„S tímto výkonem jsme tady na body neměli. Domácí se třikrát trefili a bylo rozhodnuto. Kdybychom počítali s výkrou, museli bychom předvést velkou bojovnost a mít i trochu štěstí, to ale dnes nebylo a Velvary byly lepší, zaslouženě vyhrály,“ uvedl Stanislav Jansa, trenér hostujícího celku.

V posledním kole přivítá Městečko na svém pažitu prvního borce v tabulce, kterým je SK Hřebeč. Domácí zápasy Městečku svědčí, protože v nich ještě neprohráli. Udrží tuto bilanci i proti lídrovi?

Ohnivec Městečko: Kopernický - Procházka - Fratina, Hadrava, Heger - Wohl, Langmajer, Fikejz, P. Bestajovský (Jirásek) - J.Šnídl, Korbel.⋌