Svěřenci Radima Suchánka jsou v plné přípravě a koncem února je čeká i soustředění. V plánu jsou i další přípravné zápasy. Jak vypadalo utkání proti diviznímu celku a jestli se v sestavě objevily nějaké posily, jsme se zeptali přímo kouče…

Utkání s Kladnem jste prohráli 1:3, je pro vás výsledek důležitý?
I když hraje soupeř o soutěž výš, musím být s prvním výkonem přípravy spokojený. Výsledek důležitý není, mnohem víc jsem byl zvědav na herní projev, který hodnotím velmi pozitivně.

Jak byste tedy zápas zhodnotil?
První dva góly jsme si dali skoro sami, smůla. Povrch byl mírně zasněžený a zpětná přihrávka sklouzla do branky, u podobné situace se přihrávka naopak zastavila ve sněhu. Góly samozřejmě platí a i když jsme pak dali Honzou Ducárem branku na 2:1 a byli ve druhém poločase silnějším, lepším týmem, z našeho tlaku jsme nakonec inkasovali na konečných 3:1. Ale jak jsem říkal, hra byla dobrá a jsem mile překvapen z vyrovnaného zápasu se soupeřem, který už má za sebou čtyři přípravné zápasy s dobrými výsledky.

Jak to vypadá s hráči? přišel někdo nový?
Všichni, kteří byli na podzim, tak zůstali. Novou tváří bude Martin Hanzl a Jan Volf z Viktorky Žižkov.

Druhý jmenovaný pochází z našeho okresu?
Ano, Honza je z Rakovnicka.

Jaké máte plány v dalších dnech?
Chodíme trénovat třikrát v týdnu, jednou využíváme BIOSku v Novém Strašecí a dvakrát se vídáme venku. V tom budeme pokračovat i nadále. Další víkend 8. února sehrajeme zápas s SK Rakovník, o týden později na Meteoru Praha a naposledy se Zavidovem. Koncem února pak jedeme na Soustředění.

Kam to bude? Na co se zaměříte?
Žinkovy u Nepomuku. Určitě se zaměříme na nabírání kondice, nacvičovat herní cvičení se zde ani moc nedá.

Nové Strašecí: Kut, Kapek, Duchoň, Bláha, Pejša, Vašák, M. Hanzl, Kaválek, Zázvorka, Mrázek, Ducár. Střídání:  Hartman, Havel, Janoušek, Paluba, Volf.