Slovan Velvary – Tatran Rakovník 6:2 (4:2)


Od prvních minut se hrál útočný fotbal, i když se značným respektem ze strany hostů. Domácí se po deseti minutách dostali do vedení, když trestný kop Maška tečoval před brankářem Melčem nešťastně do protipohybu Kollár – 1:0. Za pět minut ale bylo srovnáno, když se parádně z dálky trefil Kukla – 1:1. Ve 21. nepokryl Kollár Maška, který narazil Muchovi, jenž obstřelil Melče – 2:1. Ve 32. podnikli domácí brejk, který zastavil až nedovoleně Křikava, navíc až ve vápně. Pro Muchu byla penalta lahůdkou – 3:1. Když o pár minut později propadl Pokorný v osobním souboji, šel Mucha sám na Melče a střelou k zadní tyči zvýšil – 4:1. Do poločasu se podařilo Tatranu korigovat střelou Boka – 4:2.

Druhý poločas byl herně vyrovnaný. Střelecky ale opět dominovali domácí, kteří potrestali chybu Vecky – 5:2. Poslední slovo měl opět střelecky disponovaný Mucha, jenž se v 63. trefil počtvrté a pečetil výsledek zápasu – 6:2.

Tn. Rakovník: Melč – Vecka – Křikava, Kollár (41. Bok), Pokorný – Kratochvíl, Čermák (84. M. Kapoun), Hůla, Krejza – Stuchl (84. Poula), Kukla. Trenér: Milan Staněk.