SK Rakovník – Admira Praha 3:0 (2:0)
Vduelu starších dorostenců inkasovali sebevědomí Pražané první úder již v5. minutě, kdy pronikajícího Pohnána zastavili vpokutovém území faulem a sudí nekompromisně nařídil penaltu, kterou Neužil proměnil. Zanedlouho poté jim aktivní Pohnán utekl téměř zpoloviny hřiště a své sólo dotáhl do úspěšné koncovky – 2:0. Poté však převzali iniciativu Pražané a zatlačili Rakovník do defenzívy. Dobře pracující obrana včele sgólmanem Doubravou je ale do svého velkého vápna téměř nepustila a žádnou brankovou příležitost jim nenabídla. I po změně stran měli hosté více ze hry, ale na skóre se to nijak neprojevilo. Naopak osm minut před koncem zápasu Admiře unikl Lupák, zrohu trestného území obstřelil vybíhajícího gólmana a míč do prázdné brány doklepl Kočárek.
 v>
„Opět se ukázalo, že když nastoupíme kompletní, můžeme hrát vyrovnanou partii prakticky skaždým týmem divizní soutěže. Kluci iproti favorizovaným Pražanům potvrdili, že fotbal hrát umí a vyhráli zaslouženě. Věřím, že jim nestoupne sláva do hlavy a ve zbývajících třech utkáních pro záchranu vsoutěži, která už je na dosah, udělají maximum“, řekl po střetnutí spokojený domácí trenér Miroslav Křivánek.
 
SK Rakovník: Doubrava – Hlavsa, Krejčí, Hvězda, Neužil – Kovačík, Hejda, Stuchl, Krejza – Pohnán, Lupák. Střídali Houf a Kočárek. Trenér Miroslav Křivánek.
SK Rakovník – Admira Praha 1:4 (0:1)
Od začátku zápasu mladších dorostenců se hrálo ve svižném tempu a hra se přelévala od vápna k vápnu. Slibné šance otevřít brankový účet měli domácí Jirásek, který šel sám na bránu soupeře, Polcar i další, ale zůstalo jen u nich. Rovněž Pražané měli příležitosti a jednu znich využili kvedení. Po přestávce Jirásek krásnou střelou z20 metrů skóre srovnal, ale závěr duelu patřil hostům, kteří využili chyb vdomácí obranné činnosti kvítězství.
„Soupeř měl vútoku rychlé a důrazné hráče, snimiž si naše obrana nevěděla rady. Naopak vzávěru utkání jim chybami ještě nabídla šance, které Pražané potrestali“, ohlédl se za střetnutím rakovnický trenér Jiří Týče.

 

SK Rakovník: Boček – Beneš, Jiřík, Šika, Kinter – Koch, Hink, Jelínek, Murčo – Jirásek, Polcar. Střídali M. Schwendt, Bělecký a Z. Schwendt. Trenér Jiří Týče.