SK Rakovník – Admira Praha 3:0 (2:0)
Vduelu starších dorostenců inkasovali sebevědomí Pražané první úder již v5. minutě, kdy pronikajícího Pohnána zastavili vpokutovém území faulem a sudí nekompromisně nařídil penaltu, kterou Neužil proměnil. Zanedlouho poté jim aktivní Pohnán utekl téměř zpoloviny hřiště a své sólo dotáhl do úspěšné koncovky – 2:0. Poté však převzali iniciativu Pražané a zatlačili Rakovník do defenzívy. Dobře pracující obrana včele sgólmanem Doubravou je ale do svého velkého vápna téměř nepustila a žádnou brankovou příležitost jim nenabídla. I po změně stran měli hosté více ze hry, ale na skóre se to nijak neprojevilo. Naopak osm minut před koncem zápasu Admiře unikl Lupák, zrohu trestného území obstřelil vybíhajícího gólmana a míč do prázdné brány doklepl Kočárek.
 
„Opět se ukázalo, že když nastoupíme kompletní, můžeme hrát vyrovnanou partii prakticky skaždým týmem divizní soutěže. Kluci iproti favorizovaným Pražanům potvrdili, že fotbal hrát umí a vyhráli zaslouženě. Věřím, že jim nestoupne sláva do hlavy a ve zbývajících třech utkáních pro záchranu vsoutěži, která už je na dosah, udělají maximum“, řekl po střetnutí spokojený domácí trenér Miroslav Křivánek.
 
SK Rakovník: Doubrava – Hlavsa, Krejčí, Hvězda, Neužil – Kovačík, Hejda, Stuchl, Krejza – Pohnán, Lupák. Střídali Houf a Kočárek. Trenér Miroslav Křivánek.
SK Rakovník – Admira Praha 1:4 (0:1)
Od začátku zápasu mladších dorostenců se hrálo ve svižném tempu a hra se přelévala od vápna k vápnu. Slibné šance otevřít brankový účet měli domácí Jirásek, který šel sám na bránu soupeře, Polcar i další, ale zůstalo jen u nich. Rovněž Pražané měli příležitosti a jednu znich využili kvedení. Po přestávce Jirásek krásnou střelou z20 metrů skóre srovnal, ale závěr duelu patřil hostům, kteří využili chyb vdomácí obranné činnosti kvítězství.
„Soupeř měl vútoku rychlé a důrazné hráče, snimiž si naše obrana nevěděla rady. Naopak vzávěru utkání jim chybami ještě nabídla šance, které Pražané potrestali“, ohlédl se za střetnutím rakovnický trenér Jiří Týče.

 

SK Rakovník: Boček – Beneš, Jiřík, Šika, Kinter – Koch, Hink, Jelínek, Murčo – Jirásek, Polcar. Střídali M. Schwendt, Bělecký a Z. Schwendt. Trenér Jiří Týče.