I když to nebylo lehké a ČLU Beroun byl SKR nejlepším a velmi vyrovnaným soupeřem, nakonec si žáci sen splnili a domů se vraceli spokojeni.

Šest týmů se utkalo každý s každým jednou 14 minut. Nejslabším celkem byl již od začátku a také podle dojmů z minulého turnaje domácí Králův Dvůr, ten nakonec nezískal ani bod. Naopak další zástupce tohoto kraje – ČLU Beroun, hrající divizi sk. A – přijel jistě pro obhájení zlata. V tom mu ale byli největšími konkurenti divizní Rakovničáci.

Rakovník – Jesenice 5:0
Vstup do zápasu byl rychlý, po kombinaci Nesládka s Kacafírkem se druhý jmenovaný vyznamenal. Druhou branku přidal opět Kacafírek a už to jelo. Rohla rozehrál roh na Nesládka a bylo to 3:0, pak trefil Kýzl prostor zadní tyče parádně patičkou. Poslední gól přidal Cibulka.

Rakovník – Hořovicko 3:1
Zápas začal pěknou křižnou nahrávkou přes celou halu od Rohly na Spala a gólem na zadní tyč. Hořovicko vyrovnalo v trestňáku umístěnou střelou k tyči. Pak už skórovali jen Rakovničtí – Bohatý a Kacafírek.

Rakovník – Sedlčany 3:0
Utkání s divizním týmem bylo pro Rakovník ale jednoduché. Kacafírek předvedl něco ze své technické skříňky a připravil Rohlovi – 1:0. Chvíli na to se do míče bombou opřel Šedivý a bylo to 2:0. Třetí gól zaznamenal po pilném napadání brankáře Spal.

Rakovník – Králův Dvůr 7:0
Zápas otevřel z otočky Bohatý a nepěknou hru přerušily až další branky Kacafírka, Rohly a Bohatého. Pátý gól přidal Kýzl po akci s Kovaczem, u šestého gólu Vydry měl asistenci brankář Pešek a tečku udělal Rohla – 7:0.

Rakovník – Beroun 3:2
Moc pěkný zápas zvedal z tribuny fanoušky Berouna i těch pár vlaštovek z Rakovníka. Do vedení šel Beroun, když po autu zůstal před Peškem volný Štrougal – 0:1. Pak rozehrával Kacafírek rohový kop a Rohla dotlačil míč do branky – 1:1. Dlouho to ale nebylo, protože přišla opět chyba, když Rakovník zaspal při bránění a Beroun šel opět do vedení.

Ke srovnání musel hráčům dopomoci gólman Pešek, který se předtím ukázal třemi parádními zákroky. Po autu zkusil vypálit dělovku na berounského strážce, a ten s problémy vyrazil přesně na Gregora, který pohodlně zakončil a dal Rakovníku znovu naději. Dvě minuty před koncem si na rozehraný rohový kop seběhl zase Pešek, udělal kličku protihráči a bodlem prostřelil berounský masiv na zadní tyč. Tento výsledek si SKR už pohlídal.

Při udělování cen se radostí začervenal Tomáš Pešek, který vyhrál cenu nejlepšího brankáře, a o nejlepšího střelce se postaral Jan Lorenc z Berouna.