Krajský přebor
1. SK Spartak Příbram SO 10:15
2. SK Polaban Nymburk s.r.o.
3. SK Černolice SO úř.
4. SK Úvaly SO úř.
5. TJ Sokol Libiš SO úř.
6. TJ Slovan Velvary SO úř.
7. TJ Sokol Nové Strašecí SO úř.
8. AFK Sokol Semice
9. TJ Sokol Zápy SO úř.
10. FK Bobrovice SO úř.
11. FC Graffin Vlašim a.s. B hlášenky Kácov
12. TJ Litol SO úř.
13. SK Slavoj Řevnice SO úř.
14. Český Lev - Union Beroun SO úř. Na ostrově
15. TJ Slavoj Stará Boleslav SO úř.
16. SK Kopaná Karbo Benátky

I.A třída skupina A
1. MFK Dobříš SO úř.
2. FK Hořovicko B SO 10:15. Bzová
3. TJ Tatran RAKO Rakovník SO úř.
4. FC Jesenice SO úř.
5. SK Lhota
6. TJ Slovan Hradištko SO úř.
7. SK Nový Knín SO úř.
8. TJ Sokol Ligmet Milín SO úř.
9. TJ Tuchlovice SO úř.
10. SK Hvozdnice SO 10:30
11. FK Metaz Týnec SO úř.
12. FK Pšovka Mělník SO úř.
13. FK Kněževes SO úř.
14. Čechie Velká Dobrá SO úř.
15. TJ Dynamo Nelahozeves
16. TJ Tatran Sedlčany

I.A třída skupina B
1. FK Uhlířské Janovice SO úř.
2. FK Brandýs nad Labem SO 10:15
3. TJ Polepy SO úř.
4. SK Chocerady SO úř.
5. Sparta ČKD Kutná Hora a.s.
6. TJ Kouřim
7. Mnichovohradišťský SK
8. SK Bakov nad Jizerou SO úř.
9. FC Zenit Čáslav a.s B
10. TJ Bohemia Poděbrady SO úř.
11. TJ Sokol Zásmuky SO úř.
12. SK Sokoleč
13. SK Zeleneč
14. TJF Čechie Čejetice SO úř.
15. FK Neratovice Byškovice
16. FC Trnavan Rožďalovice


I.B třída skupina A
1. TJ Sokol Lidice SO úř.
2. SK Pavlíkov SO úř.
3. TJ Sokol Braškov
4. SK Lány
5. SK Senomaty
6. FK Chmel Mutějovice SO úř.
7. SK Slaný
8. FK Brandýsek SO 10:15 Koleč
9. AFK Loděnice SO úř.
10. TJ Sokol Vraný
11. TJ Sokol Jeneč SO úř.
12. Sokol Tuchoměřice
13. SK Ohnivec Městečko SO úř.
14. SK Doksy SO úř.

I.B třída skupina B
1. SK Řejšice SO úř.
2. FK Vysoká SO úř.
3. SK Kosmonosy SO úř.
4. Dolnobousovský SK SO úř.
5. Slavoj Kropáčova Vrutice
6. TJ Sokol Dlouhá Lhota SO 10:15
7. TJ Sokol Kosořice
8. SK Skalsko SO úř.
9. TJ Sokol Tišice SO úř.
10. TJ Sokol Záryby SO úř.
11. AFK Eletis Lužec SO úř.
12. TJ Sokol Luštěnice SO úř.
13. SK Bezno Sovinky SO úř.
14. TJ Řepín SO úř.


I.B třída skupina C
1. SK Viktoria Sibřina SO úř.
2. FC Tuchoraz
3. Sportovní sdružení Ostrá SO úř.
4. FC Velim B SO úř.
5. AFK Pečky SO úř.
6. AFK Sadská SO úř.
7. FK Loučeň SO úř.
8. SK Polaban Nymburk B SO úř.
9. TJ Sokol Paběnice SO úř.
10. FK Libodřice
11. FC Bílé Podolí SO úř.
12. TJ Star Tupadly
13. FK Červené Pečky SO úř.
14. FK Slovan Lysá nad Labem

I.B třída skupina D
1. TJ Sokol Trhový Štěpánov
2. TJ Sokol Nespeky SO úř.
3. TJ Sokol Teplýšovice SO úř.
4. FC Jílové SO úř.
5. SK Pyšely SO úř.
6. FK Říčany SO úř.
7. Sokol Kondrac
8. FK Kavalier Sázava SO úř.
9. TJ Slavia Louňovice SO úř.
10. TJ Meteor Stříbrná Skalice SO úř.
11. TJ Sokol Maršovice
12. SK Slavia Jesenice SO úř. Libeň
13. SK Posázavan Poříčí NE 14:00
14. SK Kostelec u Křížků SO úř.

I.B třída skupina E
1. TJ Štěchovice SO úř.
2. FK Králův Dvůr
3. FK Olympie Zdice SO úř.
4. SK Petrovice
5. TJ Sokol Měchenice SO úř.
6. Spartak Tos Žebrák SO úř.
7. TJ Sokol Podlesí SO úř.
8. FK Mníšek p.Brdy SO úř.
9. FK Komárov SO úř.
10. FK Spartak Rožmitál SO úř.
11. FK Lety SO úř.
12. TJ Sokol Nečín
13. SK Hostomice SO 10:30
14. Sokol Nová Ves p.Pleší


Krajský přebor staršího a mladšího dorostu NE 10:15 12:30
1. FK Junior Kralupy SO 10:15 12:30 Č.Kralupy
2. FK Brandýs nad Labem
3. SK Slaný SO 10:15 12:30
4. FC Velim
5. FK Kolín a.s. B UMT
6. SK Union Čelákovice SO 10:15 12:30 M.Stadion
7. TJ Novoměstský Kladno
8. AFK Kolín
9. MFK Dobříš
10. FK Hořovicko SO 11:00 13:15 Hořovice
11. FK Neratovice Byškovice s.r.o SO 10:15 12:30
12. SK Kosmonosy
13. Sparta ČKD Kutná Hora a.s. UMT
14. Český Lev – Union Beroun SO 10:15 12:30 Na Máchovně
15. Slavoj Stará Boleslav Houška
16. SK Rakovník SO 10:00 12:15

I.A třída dorostu skupina A NEDĚLE 10:15
1. Kablo Kladno Kročehlavy
2. FK Králův Dvůr SO 10:15
3. FK Olympie Zdice SO před.
4. FK Komárov SO 10:15
5. TJ Slovan Velvary SO 10:15
6. FK Sparta Doly Kladno
7. TJ Tatran Rako Rakovník SO 10:15
8. FK Brandýsek Brandýsek
9. AFK Loděnice SO před.
10. FK Pšovka Mělník
11. TJ Sokol Libiš SO 10:15
12. TJ Dynamo Nelahozeves SO 10.15
13. TJ Sokol Nové Strašecí
14. FK Junior Kralupy B Č.Kralupy

I.A třída dorostu skupina B NEDĚLE 10:15
1. TJ Sokol Všechlapy
2. SK Slavia Velký Borek SO 10:15
3. TJF Čejetice NE 10:30
4. Dolnobousovský SK
5. SK Zeleneč
6. Mnichovohradišťský SK NE před.
7. AFK Sokol Semice SO 10:00
8. FK Krnsko
9. TJ Sokol Luštěnice
10. TJ Vitana Byšice
11. TJ ZD Kostelní Hlavno
12. Akuma Mladá Boleslav
13. TJ Sokol Pěčice
14. SK Viktorie Jirny

I.A třída dorostu skupina C NEDĚLE 10:15
1. TJ Bohemia Poděbrady SO 10:15
2. FC Ovčáry SO 10:30
3. SK Slovan Poděbrady SO 10:15
4. SK Čechie Veltruby
5. TJ Kouřim
6. FK Kunice NE 11:00
7. TJ Sokol D.Kralovice SO 10:15
8. SK STSČ Kluky
9. TJ Sokol Paběnice
10. FK Libodřice SO 10:15
11. SK Český Brod
12. AFK Pečky
13. FK Říčany
14. TJ Sokol Mirošovice


I.A třída dorostu skupina D NEDĚLE 10:15

1. TJ Sokol Teplýšovice SO 11:00
2. FK Metaz Týnec SO 10:15
3. TJ Durisol Všeradice SO 10:15
4. Všenorský SK
5. SK Benešov B Pyšely
6. Tatran Sedlčany SO 10:15
7. SK MARILA Votice
8. SK Petrovice
9. TJ Spartak Průhonice SO 10:15
10. Sokol Sedlec Prčice
11. FK Lety
12. FC Jílové
13. SK Nový Knín SO 10:15
14. TJ Sokol Milín Ligmet SO 10:15

Krajský přebor starších a mladších žáků SOBOTA 09:30 11:10
1. SK Spartak Příbram NE 09:30 11:10 UMT
2. FC Graffin Vlašim NE 09:30 11:10 Na lukách
3. Tatran Rako Rakovník
4. FK Pšovka Mělník
5. Sparta ČKD Kutná Hora UMT
6. FC Jílové
7. Český Lev – Union Beroun Na Ostrově
8. SK Rakovník
9. MFK Dobříš
10. SK Benešov
11. FK Slovan Lysá NE 09:30 11:10
12. SK Kosmonosy
13. SK Union Čelákovice NE 09:30 11:10 U Hájku
14. SK Kladno B SO 10:00 11:45 Libušín
15. Mnichovohradišťský SK
16. Tatran Sedlčany


I.A třída starších a mladších žáků skupina A SOBOTA 09:30 11:10

1. Kablo Kladno Kročehlavy
2. FK Mníšek pod Brdy NE 09:30 11:10
3. FK Brandýsek
4. Český Lev Union Beroun NE 09:30 11:10 Na Máchovně
5. TJ Spartak Rožmitál NE 09:30 11:10
6. FK Sparta Doly Kladno
7. FK Junior Kralupy Kaučuk Kralupy
8. FK Hořovicko B SO 10:00 11:45 Bzová
9. FK Králův Dvůr
10. SK Slaný NE 09:30 11:10
11.
12. Slovan Velvary NE 09:30 11:10
13. TJ Sokol Nové Strašecí
14. SK Rakovník B NE 09:30 11:10



I.A třída starších a mladších žáků skupina B SOBOTA 09:30 11:10
1. SK Polaban Nymburk B NE 09:30 11:10 AFK Nymburk
2. FK Brandýs nad Labem SO 13:00 14:40
3. SK Slavia Velký Borek NE 09:30 11:10
4. TJ Sokol Libiš
5. AFK Pečky
6. AFK Sadská
7. AFK Sokol Semice NE 09:30 11:10
8. TJ Bohemia Poděbrady NE 09:30 11:10
9. FC Tuchoraz
10. FC Velim
11. FK Beck Mělník Junior NE 09:30 11:10
12. SK Kopaná Karbo Benátky
13. TJ Sokol Pěčice
14. TJ Aero Odolena Voda

I.A třída starších a mladších žáků skupina C SOBOTA 09:30 11:10
1. SK Benešov B NE 09:30 11:10 UMT
2. FK Metaz Týnec NE 09:30 11:10
3. FC Zenit Čáslav B NE 09:30 11:10 UMT
4. SK Malešov
5. FK Kolín a.s. B UMT
6. AFK Kolín
7. FK Uhlířské Janovice
8. FK Kavalier Sázava NE 09:30 11:10
9. TJ Slavoj Červany NE 09:30 11:10 Nespeky
10. TJ Sokol Sedlec Prčice
11. FK Dobřejovice NE 09:30 11:10
12. TJ Kouřim
13. FK Říčany
14. SK Marila Votice