Už v sobotu odpoledne prohráli poměrem 3:2 hráči Tatranu Rakovník s Polabanem Nymburk. Domácím nevyšla hlavně první pětačtyřicetiminutovka, ve druhém poločase pak už dvoubrankové manko smáznout nedokázali, pouze snížili na rozdíl jedné branky. Jen několik málo minut před koncem utkání sice domácí míč do branky protlačili, ovšem sudí branku pro údajný faul neuznal.

Veselo rozhodně nebylo ani v Novém Strašecí. Tamní fotbalisté prohráli s Dobříší 1:4 (0:2). Domácí prohrávali už od třetí minuty, kdy domácí obrana nechala zcela osamoceného hráče na hranici pokutového území. Pět minut před koncem prvního poločasu hosté přidali další branku. A bleskový nástup měli Dobříští i do druhého poločasu. Po dvou minutách přidali hosté třetí branky, později čtvrtou. Domácí snížili až v samotném závěru.