Jako první se do turnaje vrhli hráči SKP Rakovník a TJ Slabce. Rakovnický celek vstoupil do turnaje výhrou a celkem jich nasbíral na své pouti devět a to nakonec stačilo na pátou příčku. Slabce na body tentokrát nedosáhly a obsadily sedmou pozici.

Další rakovnický zástupce TJ Roztoky mimo zápasu s Plzní a Ervěnicemi trápily každého soupeře a obsadily šestou pozici.

Turnaj byl v horních patrech tabulky velmi vyrovnaný mezi druhým a pátým týmem byl rozdíl tří bodů. Jediný tým, který nepoznal hořkost porážky, byl celek Ervěnice Jirkov. Kluci hráli pěkný fotbal a jejich fanoušci oslavili zcela po právu vítězství v jedenáctém dílu Redoby tour. Stříbrná pozice připadla klukům z Nového Strašecí. Svěřenci trenérů Haužvice a Jurgovského podlehli Ervěnicím a Plzni Sever, ale ostatní týmy přehráli a byla z toho výborná druhá příčka a zároveň cena pro nejlepšího hráče turnaje Olivera Bláhu. Brankářem turnaje byl vyhlášen Tomáš Rédl z Roztok.

V souboji o bronz se představil okresní výběr Plzeň Sever, ten dokonce v případě výhry mohl skončit druhý, ale Kročehlavy měly velkou motivaci a díky výhře 1:0 braly třetí místo a na plzeňský tým zbyla příčka čtvrtá.

„Touto cestou bych chtěl poděkovat za podporu minulého dílu Hance Špáňové,“ řekl za pořadatele Bedřich Koch, který poděkoval v rámci slavnostního ukončení také ostatním partnerům. Redoby tour skončí o víkendu 22. a 23. února posledními dvěma turnaji. Ten druhý je zároveň 20. ročníkem Memoriálu Miloslava Krause. (red)

Pořadí turnaje

1. SK Ervěnice Jirkov 16
2. Sokol Nové Strašecí 12
3. SK Kročehlavy 12
4. OFS Plzeň Sever 10
5. SKP Rakovník 9
6. TJ Roztoky 3
7. TJ Slabce 0