Sokol Braškov – FK Mutějovice 3:2 (2:1)

Od úvodního hvizdu chmelaři bojovali a soupeře jasně přehrávali. První tutovku měl na kopačkách v 9. minutě Sajner, když po sólové akci nejprve nastřelil brankáře, a následný druhý pokus skončil na tyči domácí branky. O pár minut později si na centr M. Kapouna od postranní čáry naběhl Frühauf, hlavičkou však poslal míč těsně mimo domácí bránu.

Nepříjemnou skákavou střelou z hranice velkého vápna prověřil pozornost domácího brankáře Černý, ale ani on neuspěl. Teprve po dvaceti minutách hry se začali osmělovat i domácí a na rozdíl od chmelařů dokázali ze svých tří šancí vytěžit dvoubrankové vedení.

Ve 20. minutě po závaru před Aksamitem nedokázal nikdo odkopnout míč, který si tak našel cestu až ke zcela volnému Pospíšilovi a ten nezavázal – 1:0. O pět minut později zaskočil Maňkoš střelou z dobrých dvaceti metrů gólmana Aksamita a bylo to 2:0. Chmelaři dokázali odpovědět rychlou akcí, na jejímž konci museli domácí zahrát rukou a z nařízené penalty L. Roubík snížil – 2:1.

V závěru poločasu mohli hosté po centru Lupáka a hlavičce Frühaufa srovnat, ale ani tentokráte se mezi tři tyče netrefili. Naopak úvod druhého poločasu patřil domácím. První šanci zmařil výborným zákrokem Aksamit a o pár minut později zachraňoval na brankové čáře Beránek. Poté převzali herní iniciativu opět hostující chmelaři, bohužel efektivita jejich útočných akcí nebyla zdaleka taková jako u domácích.

Lupákova nádherně zatočená střela z rohu velkého čtverce se odrazila od tyče a kopírujíc brankovou čáru zamířila zpět do hřiště. O minutu později zatáhl opět Lupák míč po levé straně a ideálně odcentroval do malého vápna na nabíhajícího Sajnera, který srovnal – 2:2.

A pak už to bylo jen o neproměněných šancích chmelařů, značně nevybíravých zákrocích domácích hráčů a jediné chybě hostující obrany, která v 83. minutě nedokázala po rohovém kopu odkopnout míč od vlastní branky a ten se opět dostal k Pospíšilovi, který zajistil domácím vítězství 3:2.

Mutějovice: Aksamit –  Roubík – Beránek, Kroupa, Kapoun L. – Kapoun M., Černý, Lupák, Melč –   Sajner, Frühauf. Trenér Milan Staněk.