O postup do dalšího kola zde bojovaly ligové celky SK Kladno a FK Hořovicko, účastník přeboru Ústeckého kraje Chmel Blšany a starší žáci SK Rakovník, kteří jsou v čele Středočeského přeboru. Přestože domácí měli v nohou úterní vítězný mistrovský zápas v Benešově, podali velmi dobrý výkon a skončili na druhém místě za ligovým Kladnem. Zápasy, které se hrály na 2 x 20 minut, rozhodovali Asník, Brda a Brožek.


SK Rakovník – Chmel Blšany 1:1 (0:1)

V zahajovacím utkání turnaje dal rakovnický trenér J. Kučera příležitost i hráčům, kteří v Benešově nehráli. Vedení se ujali Severočeši, ve druhé půli vyrovnal P. Červený.


SK Rakovník – SK Kladno 0:4 (0:2)

Ligový celek Kladna potvrdil roli favorita a zaslouženě vyhrál.


SK Rakovník – FK Hořovicko 8:0 (4:0)

Překvapivé, ale zasloužené vysoké vítězství domácího týmu, který měl v duelu s ligovým soupeřem po celý zápas výraznou převahu. Ujal se vedení již ve 2. minutě Sklenkou. O pět minut později J. Červený zvýšil na 2:0 a ve 13. minutě Sklenka z 25 metrů přidal třetí gól. Skóre prvního poločasu uzavřel J. Červený. Po přestávce tři branky vstřelil P. Červený a Sklenka jednu.

Rakovnický dres na turnaji oblékli: Hrbek, Mates, Tvrz, Sláma, Hamouz, Sklenka, J. Červený, Sodomek, P. Červený, Cílek, Procházka, Čížek, Z. Červený, Rais, Kučera, Jiránek, Feher.
Další výsledky: Kladno – Hořovicko 5:0, Blšany – Hořovicko 4:1, Kladno – Blšany 6:0.


Konečná tabulka
1. SK Kladno ⋌3 3 0 0 15:0 9
2. SK Rakovník ⋌3 1 1 1 9:4 4
3. Ch. Blšany ⋌3 1 1 1 5:7 4
4. FK Hořovicko ⋌3 0 0 3 1:17 0


Do dalších kol Premier cupu, jehož vítěz získá kompletní vybavení od firmy Nike a zúčastní se evropské kvalifikace, postoupili žáci SK Kladno.

Autor:Jaroslav Mokrejš