Tatran Rakovník – Slavia Louňovice 0:1 (0:0)

Hned v úvodu poslal dlouhý míč P. Kučera na Kudelu, ale ten trefil jen tělo brankáře. I další šance Tatranu zůstaly nevyužity, jako třeba hlavička Weise nebo střela z vápna z kopačky J. Konopáska.

Pak i hosté prověřili Šímu, který vytáhl tři pěkné zákroky a domácí podržel. Ve druhé pětačtyřicetiminutovce měli chvílemi navrch zeleno-bílí. Nejprve to zkoušel zase nejlepší střelec Tatranu, ale v okamžiku střely Kudelovi míč uskočil. Pak ještě mohou Rakovničtí litovat hlavičky Pidrmana.

Ten samý hráč byl za chvíli faulován, ale sám na branku mohl jít P. Kučera, ale rozhodčí výhodu nenechal.V 90. minutě zahrávaly Louňovice PVK z půlky a letící míč propadl až do sítě, když jinak vynikající Šíma se přes hráče nedostal – 0:1.

„Sehráli jsme vyrovnané utkání, šance byly na obou stranách a myslím, že remíza by byla zasloužená. Zápas trochu ovlivnila neposkytnutá výhoda, když šel P. Kučera sám na brankáře. Nakonec faulující hráč nedostal ani žlutou, přičemž už jednu kartu měl a hosté mohli dohrávat v deseti. Dost mě překvapilo i chování Louňovic, bylo těžké udržet některé diváky, aby jejich nemístné poznámky neřešili osobně. Zápas nakonec rozhodla jedna standardka, ke které se Petr Šíma přes hráče nedostal, přitom celý zápas odchytal výborně," řekl po zápase trenér Václav Eck.

Tatran Rakovník: Šíma – Weis, Vecka, Verner, L. Beneš – L. Kučera, J. Konopásek, Gögh, Pidrman – P. Kučera, Kudela.