Tři z nich padly po rohových kopech.

SK Horní Měcholupy – SK Rakovník 6:0 (3:0)

Od začátku zápasu Měcholupští, kteří tímto utkáním zakončili své týdenní soustředění, měli více ze hry a po čtvrthodině hry se po zahrání rohového kopu ujali vedení 1:0.

Poté mohl srovnat skóre Severin, který přešel přes dva protivníky, ale ve velkém vápně při střele podklouzl a lehký míč skončil v rukavicích gólmana. Ten se ve 22. minutě blýskl pohotovým zákrokem, když vyrazil povedený trestný kop Isteníka z šestnáctky.

Ve 26. minutě domácí po dalším rohovém kopu přidali druhou branku a krátce nato po pěkné kombinační akci zvýšili na 3:0. Ve druhém poločase divizní tým hrozil rychlými útoky, ale čtvrtý gól přidal v 55. minutě opět po rohovém kopu.

Rakovničtí pak měli velmi dobré šance snížit náskok domácích, avšak Setničkovi ani na dva pokusy, a pak i se střelou váhajícímu Stuchlovi se to nepovedlo. Naopak to byli znovu Měcholupští, kteří z brejku zvýšili na 5:0 a definitivní podobu výsledku dal v 68. minutě vlastním gólem rakovnický Vaidiš, který si nerozuměl s vybíhajícím Kuklou.

„Domácí, kteří mají kvalitní a fyzicky „nadupané“ mužstvo, vyhráli zaslouženě. K vysokému vítězství jsme jim však hodně napomohli i my nedůrazným bráněním standardek a navíc jeden gól jsme si dali sami, když Kukla pozdě vykřikl na Vaidiše, který ho přehodil. Jinak to po fotbalové stránce nebylo z naší strany nejhorší, ale takovými chybami, jakých jsme se v tomto zápase dopustili, nabízíme soupeři velké brankové příležitosti“, řekl po střetnutí rakovnický trenér Radim Suchánek.

SK Rakovník: Kukla (69. Doubrava) – Krejčí, Vaidiš, John – Fojtík – Liprt, Roubík, Zápotocký, Isteník – Mžourek, Severin. Střídali Stuchl, Setnička a Lupák. Trenér Radim Suchánek.

Další přípravný zápas na krajský přebor SK Rakovník sehraje ve čtvrtek 3. února od 17.30 hodin na umělé trávě v Rynholci s divizním Hořovickem.