So. Pustověty – SK Senomaty 0:2 (0:0)
I když se na pustovětském trávníku hrál poměrně vyrovnaný zápas, nakonec dominovala lepší fyzička hostující jedenáctky. Ta zužitkovala dvě ze svých šancí. Nejprve si Karnold vyšachoval obránce a ránou ze šesti metrů otevřel skóre, poté ještě po centru Pichnera zamířil z hranice šestnáctky do pustovětské sítě stejný hráč. Domácí jedenáct〜ka sice zlobila, ale výsledek vzhledem k nástupu Senomat do kraje je odpovídající.


Tatran RAKO B – SK Senomaty 1:4 (0:0)
V neděli pak Senomatští zavítali na Šamotku. Tam jim však museli domácí vypomoci svými hráči. Také tentokrát byl první poločas vyrovnanou partií bez výraznějších šancí. Až po změně stran se začali dít věci. Do dresu hostí se oblékl i domácí Martin Tvrz a bylo vidět, že takového machra by Senomaty braly všemi deseti. Právě Tvrz byl cílem faulu, po kterém senomatský Kotek z penalty otevřel na 0:1. I u druhé branky byl Kotek, tentokrát jako nahrávač na Karnolda, který zamířil přesně – 0:2. Senomaty poslaly do pole i své volné gólmany a právě Červený vyšťoural u rohu míč, poslal jej na Máchu a bylo to už 0:3. Poslední zářez do tatranské svatyně zaznamenal nadvakrát Kohout, jemuž první střelu brankář vyrazil, ale na druhou už nedosáhl – 0:4. Hosté ale zapomínali na zadní vrátka a poté, co jim Ogurek sebral míč uprostřed středového kruhu, nic mu nezabránilo Peterku překonat.

„Jsem rád, že i když jsme neměli kluky na střídání, utkání byla sehrána ve svižném tempu a hráči vydrželi. Snad je to kladná odpověď na naši přípravu zaměřenou hlavně na fyzičku,“ řekl k utkáním trenér Vodrážka.

Senomaty ještě čeká v neděli od 16 hodin domácí duel se Zavidovem.