Sokol Nové Strašecí – Union Vršovice 0:0 (0:0)

V prvním poločase si hosté vypracovali dvě stoprocentní příležitosti, když novostrašecká obrana dvakrát chybovala, její zaváhání však napravil gólman Doubrava. Domácí mohli skórovat po centru Palka z levé strany, když balon propadl do malého vápna, kde se však Novostrašečtí k míči v rozhodujícím okamžiku nedostali.

Vyrovnaný fotbal pokračoval i po změně stran. Větší brankové příležitosti však měli přece jen Novostrašečtí, avšak Kapkovu hlavičku vyrazil hostující gólman na roh a poté se řítil sám na bránu Soukup, jehož střela však mířila vedle.

„Vršovice mají kvalitní mančaft a s utkáním mohu být spokojen. Jsem rád, že se do něj zapojili i čtyři dorostenci, akorát nám chyběl Javůrek, který je na horách, po operaci kolene je Bláha a chybí také Svoboda a Beneš. Doufám, že příští týden už se všichni uzdraví," nechal se slyšet trenér Nového Strašecí Miroslav Procházka.

Sokol N. Strašecí: Doubrava – Mžourek, Duchoň, J. Mrázek, Palko – Cafourek, Hartman, L. Mrázek, Ducár – Kapek, Isteník. Hokejově střídali: Erba, Soukup, Trégr, Buršík.