Nové Strašecí – Hořovicko 0:2 (0:0)

Do utkání vstoupili aktivněji hosté. V 7. minutě se do šance dostal Rampa, s jehož pokusem si brankář Kut poradil. Gólem neskončila ani šance hostů ve 14. minutě. Nepříjemnost pro Novostrašecké přišla v 21. minutě, kdy se zranil gólman Kut a musel střídat. Přestože měli Hořovičtí herně navrch, mohli nakonec prohrávat.V 37. minutě Mžourek přihrál Kaválkovi, ten zasekl a našel Ducára, který nepropálil dva bránící hráče.

První minuty druhého dějství se odehrály v blízkosti branky Hořovicka. Domácí měli k dispozici tři rohové kopy, dokázali vytvořit několik závarů, ale gólově se nakonec neprosadili. V 69. minutě chyboval poblíž půlící čáry Mžourek, poté přišel dlouhý balón za obranu, hosté šli do brejku, který zakončil úspěšně střelou kolem Doubravy Hájek – 0:1. V 72. minutě musel předčasně do sprch obránce Novostrašeckých Bodeček, což paradoxně vedlo ke zvýšení aktivity domácích, kteří se pokusili s výsledkem ještě něco udělat.

Na druhé straně mohlo Hořovicko přidat druhý gól, avšak přímo z rohu trefilo pouze břevno. V 81. minutě přišel do hry Kapek, který krátce po svém pobytu na hřišti mohl vyrovnat. Nejprve se proti jeho hlavičce vyznamenal brankář Herco, o chvíli později, po kontaktu s jedním z hořovických hráčů, dokázal ještě v pádu ohrozit hostujícího Herca, který si však s jeho střelou opět dokázal poradit. Domácí, kteří se snažili o vyrovnání, v samém závěru podruhé inkasovali. Hájek utekl po straně, přehodil Doubravu a potvrdil tak vítězství divizního lídra.

„Dnešní utkání se odehrávalo mezi oběma vápny. Bylo takové nezáživné a obě mužstva čekala na chybu soupeře. Bohužel jsme inkasovali jako první a pak už to bylo buď a nebo. Ke konci utkání se mohla po kontaktu na Kapka pískat penalta, jinak jsme si ale příliš šancí vytvořit nedokázali," zhodnotil zápas novostrašecký trenér Libor Šíma.

Nové Strašecí: Kut (21. Doubrava) – Soukup (67. Dolák), Obermajer, Bodeček, L. Palko – Hájek, Mžourek, Bláha, J. Ducár – Kaválek, Glasnovič (81. Kapek) ⋌