Nové Strašecí – Český lev - Union Beroun 2:3 (1:1)

Dobrý začátek a mírná převaha, takhle zahájilo poslední kolo Strašecí. Ve 12. minutě mohl otevřít skóre Kudela, ale tváří v tvář brankáři mířil vedle.
Něco podobného se zrodilo i na druhé straně, ale hráč Berouna přehodil i branku. Ve 20. minutě se měnila na světelném ukazateli čísla. Vašák poslal zleva přízemní centr na Kudelu a ten už mířil dobře – 1:0.

Do poločasu Berounští ale snížili, když hostující hráč obešel ze strany dva obránce domácích a nahrával před branku, pak už to měl Beroun lehké – 1:1.
Ještě než rozhodčí ukončil poločas, chytal se za hlavu Kudela, když přehodil gólmana i branku.
Po změně stran už fotbal tak kvalitní nebyl. V 70. minutě se Ducárovi podařilo proniknout na území hostů a Strašecí šlo do vedení 2:1. Ale jen na okamžik.

Pak přišel ten zmiňovaný trest. Do minuty to bylo opět nerozhodně, když Kut špatně vyrazil míč, který pohodlně hosté do sítě dorazili. Aby toho nebylo málo, přidali hosté v 75. minutě ještě pojistku. Po narážečce ještě udělal berounský hráč kličku Kutovi a upravil výsledek na 2:3.
Nějaké drobné šance domácí ještě měli, ale proměnit už je nedokázali.

„V utkání sice už o nic nešlo, ale každá porážka vás mrzí, o to víc, když děláte chyby vy. Dvakrát jsme v zápase vedli, ale necháme si dát vždy rychlý gól, místo toho, abychom vedení pojistili. Pak přijde trest,“ ohlédl se za posledním utkání v krajském přeboru kouč Strašecí Miloslav Mrázek.

Nové Strašecí: Kut – Krupička, Jelínek, Duchoň, Ducár – D. Mrázek (60. Kollár), L. Mrázek, J. Mrázek, Vašák – Kudela – Kaválek (75. Beneš). Trenér Miloslav Mrázek.