Tatran Rakovník A – Sokol Milín 2:0 (0:0)

Celý první poločas patřil hostům. Ti si vytvořili několik slibných příležitostí, ale ani jednu nedokázali proměnit. Několika skvělými zákroky se prezentoval rakovnický gólman Fiedler. Hosté zahodili i ty nejtutovější šance, když několikrát přestřelili branku z malého vápna, jenou musel Kratochvíl zaskakovat za Fiedlera na brankové čáře, když na poslední chvíli vyhlavičkoval míč na roh. Tatran si vytvořil pouhé dvě šance, ale ani jednu T. Kapoun nedokázal zužitkovat.

Druhý poločas byl ze strany Tatranu mnohem lepší. Doslova jako uragán vlétli domácí fotbalisté na svého soka a během úvodních sedmi minut rozhodli o svém vítězství. Nejprve ve 47. minutě utekl po pravé straně Urik, centrem našel kanonýra Poláška, který se nemýlil – 1:0. V 51. minutě se domácí příznivci radovali podruhé. Nestárnoucí Eck vybojoval míč, zpětnou přihrávkou proti noze našel Poláška, jenž rozvlnil hostující síť – 2:0. Rychlé dvě branky srazili hosty na kolena. Ti nevěděli, co hrát. Jejich kombinace nebyla již tak nebezpečná.

„Hráči v druhém poločase začali dodržovat taktické pokyny, zlepšil se i herní projev. Dokázali jsme dát branky a zasloženě tak vyhráli,“ vrátil se k utkání Milan Staněk.

Tatran Rakovník: Fiedler - Vecka - Kratochvíl, V. Beneš, Krejza (65. Pokorný) - M. Urik (82. L. Kapoun), Hůla (87. Brož), T. Kapoun, Čermák - Polášek, Eck.

Trenér: Milan Staněk.