„Rakovník nás celý zápas přehrával, byl lepší v kombinaci. My jsme si zvykali na velké hřiště, ale musím říct, že holky zápas odjezdily a to je hlavní," uvedl.

FK Rakovník - SK Pavlíkov 1:0 (0:0)

Domácí Rakovník měl v první půli navrch a vytvořil si několik slibných šancí. Branku hostů ale hájila výborně chytající Dolejšová, která svůj tým několikrát podržela. I Pavlíkov měl několik náznaků, ale ve dvou případech šanci zmařilo ofsajdové postavení Slavíkové. Do konce první půle se tak skóre neměnilo.
Po změně stran se pavlíkovský tým o něco zvedl a držel se soupeřkami krok.

Rakovník, který se dostával přece jen častěji před branku, ale nedokázal vstřelit gól. Pomohla mu až nešťastným vlastňákem pavlíkovská Procházková, které se balon odrazil od břicha do protipohybu bezmocné Dolejšové.

Srovnat mohla na druhé straně Kulhánková, která se pokoušela přehodit vybíhající brankářku Pavlíčkovou, ale míč zapadl těsně vedle branky.

FK Rakovník: Pavlíčková – Stránská, Krobotová, Zelenková, Novotná, Roubíková A., Vajcová, Brabcová, Andrová, Lodeová, Kieryková.
SK Pavlíkov: Dolejšová – Bártová, Hlaváčková, Pospíšilová, Procházková, Brabcová, Šarlingrová, Pázlerová, Slavíková, Pavlíčková, Kulhánková, Kutílková, Bogliová, Hajnová, Broumová.